יופון שירות לקוחות

יופון שירות לקוחות

1900-72-4787
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 7:30 - 20:30
שישי וערבי חג: 8:00 - 13:00

יופון שירות לקוחות
חברת יופון (Youphone) הינה חברת הסלולר של אלון סלולר בע"מ. החברה הינה חלק מחברת "אלון" והיא מחוברת למועדון You בו חברים למעלה ממיליון לקוחות שנהנים מהנחות והטבות במגוון רשתות קמעוניות.
חברת יופון מציעה ללקוחותיה מגוון סוגי מסלולים סלולריים וחבילות משתלמות ללקוחות פרטיים ועסקיים, ובנוסף אפשרות להוזיל את חשבון הסלולר באמצעות קניה ברשתות מגה, אלונית ותדלוק ברשת "דור אלון". החברה מציעה את שירותיה במגוון חנויות המשולבות בסניפי מגה, במוקדים טלפונים ובערוצי הדיגיטל.

יופון שירות לקוחות – ערוצי שירות
חברת יופון מעמידה לרשות הלקוחות מספר דרכים ליצירת קשר וקבלת מידע שימושי:
– ערוץ השירות המרכזי הינו אתר האינטרנט של חברת יופון בכתובת: http://www.youphone.co.il/. באתר מידע אודות מסלולים סלולריים ומסלולי גלישה באינטרנט, אפשרות להזמין מכשירים סלולריים וטאבלטים, עדכון הגדרות גלישה, רשימת חנויות יופון, שאלות ותשובות בנושאים מגוונים, פירוט תעריפי ההתקשרות, מידע אודות שירותי תיקונים, מאגר מספרי הטלפון של לקוחות יופון, טפסים שימושיים, אפשרות לשליחת מייל דרך האתר וצ'ט עם נציג ממוקד השירות. מעבר לכך, רשת יופון מציעה שירות תיקונים בעלות נמוכה ללקוחות החברה תוך שלושה ימי עבודה בלבד. בתקופת התיקון החברה מתחייבת לספק ללקוחות מכשיר חלופי.
– מוקד שירות הלקוחות המרכזי של יופון מטפל בפניות ובקשות בנושאים כלליים בטלפון, בפקס או במייל.
– כתובת דואר למשלוח מכתבים ליופון: אלון סלולר בע"מ, רח' העמל 2 פארק אפק ראש העין, מיקוד: 48092.

יופון שירות לקוחות – טלפונים ושעות פעילות
– מוקד שירות הלקוחות של יופון במספר: 0558* או 03-9005100/ 1800-588-855 פעיל בימים א'- ה' בין השעות 07:30-20:30 ובימי ו' וערבי חגים בין השעות 08:00-13:00. מעבר לשעות המענה – ניתן לדווח על אובדן וגניבה של המכשיר 24 שעות ביממה במספרי הטלפון שצוינו לעיל.
– המחלקה לפניות הציבור מטפלת בנושאים שלא סופק עבורם מענה במוקד שירות הלקוחות, בפקס: 03-9284215 או בכתובת הדוא"ל: [email protected]
– מידע בנושא תפעול המכשיר ניתן למצוא באתר האינטרנט או לחייג לאחד מהמוקדים המופיעים ברשימת "צור קשר".

יופון שירות לקוחת – טיפים שימושיים
טיפ ראשון: ניתן להירשם באתר לשירות מיוחד המותאם לבעלי מוגבלויות . ההרשמה לשירות מתבצעת באמצעות הקלקה על הקטגוריה "נגישות" על ידי טופס מקוון.
טיפ שני: במקום להתקשר למוקדים הטלפוניים של יופון ולשלם על כך, מומלץ לנצל את מכלול השירותים המקוונים שמטרתם לייעל את השירות ככל הניתן – טלפונים שימושיים, מידע אודות שירותי תיקונים, צ'ט עם נציג שירות וכיו"ב.
טיפ שלישי: באתר האינטרנט מגוון טפסים המאפשרים ניהול החשבון באופן מהיר ויעיל: טפסי ייפוי כוח ללקוחות פרטיים ועסקיים, גישה לשירותים סלולריים שונים, בקשת ניוד מספר, העברת בעלות של מנוי יופון לאדם אחר, טופס הצטרפות עם הוראת קבע ועוד ועוד.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם יופון שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

One Response to יופון שירות לקוחות

 1. שלום רב

  לצערי הרב
  השרות לוקה בהתנהלות הגובלת בסחבת .
  אני כותבת את התרשמותי
  מכיוון שנואשתי מלקבל שירות ,עזבתי את החברה
  בטרם סודרו כל העניינים .
  אינני מצפה יותר לכלום .

  דבורה מור

  הרצליה

  801202015

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *