ידיעות אחרונות טלפון

ידיעות אחרונות טלפון

1900-72-4795
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 07:00-16:00
שישי וערבי חג: 07:00-13:00

ידיעות אחרונות טלפון – ערוצי שירות
העיתון ידיעות אחרונות הינו עיתון ישראלי אשר יצא לאור לראשונה החל מחודש דצמבר 1939 על ידי גרשום קומרוב, שמכר אותו לאחר זמן לא רב ליהודה מוזס. העורך הראשי דאז היה עזריאל קרליבך ונח מוזס, הבן של יהודה מוזס, שימש כעורך. העיתון מוגש לקורא בפורמט עיצוב מודרני בסטנדרטים בין לאומיים, וסגנון הכתיבה שלו זוכה לאהדה נרחבת בקרב הקוראים. במשך השנים עבר העיתון תהפוכות רבות, והתמודד עם תחרות עזה מול גורמים אחרים בשוק. עם זאת, כבר בשנות השבעים נחשב העיתון ידיעות אחרונות לנפוץ ביותר מבין כלל העיתונים הנמכרים בישראל, ועד לחודש יולי בשנת 2010 נחשב גם לעיתון הנפוץ ביותר במדינה, אז איבד את הכתר לטובת החינמון ישראל היום. תפוצתו המוערכת של ידיעות אחרונות עומדת כיום על כ – 174,200 עותקים בימות החול, ובסופי שבוע על למעלה מ – 348,400 עותקים.
באתר הבית של ידיעות אחרונות בכתובת www.yedioth.co.il ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות, ולבצע מגוון פעולות כמו קבלת פירוט חשבוניות אחרונות, שינוי של פרטי התקשרות ושל כתובת, תרומה של עיתון, אופציה לעדכון זמני של כתובת חלופית לזמני חופשה, ועוד.
כתובת המערכת: רחוב יהודה ונח מוזס 2, תל אביב
מערכת ידיעות אחרונות מעמידה לרשות לקוחותיה מוקד שירות טלפוני מהיר ויעיל, לכל בקשה או שאלה, בנוסף לאופציות השירות באתר הבית.
ידיעות אחרונות טלפון – מספר טלפון
– מוקד שירות לקוחות:
03-6082222
המוקד פעיל בימים א' – ה' בין השעות 13.00 – 7.00
בערבי חג המוקד פעיל בין השעות 12.00 – 07.00
– מוקד שירות לקוחות מנויים:
03-6933933 / 3773 *
פקס: 03-6933999
המוקד פעיל בימים א'-ה' בין השעות 7:00-16:00
בימי ו' וערבי חג המוקד פעיל בין השעות 7:00-13:00
כתובת מייל: [email protected]
– לרכישת מנוי: *3778

ידיעות אחרונות טלפון – טיפ
אם הנכם זקוקים לקבלת שירות מסוים מנציגי השירות של ידיעות אחרונות ואין בידכם את הזמן הדרוש ליצירת קשר טלפוני, או אם הנכם מעוניינים לקבל שירות מחוץ לשעות הפעילות של המוקד הטלפוני, מומלץ לנצל את אופציות השירות המגוונות העומדות לרשותכם באתר הבית של ידיעות אחרונות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם ידיעות אחרונות טלפון? ספרו לנו על חווית השירות.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *