וריפון שירות לקוחות

וריפון שירות לקוחות

1900-72-4818
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00 - 22:30
שישי וערבי חג: 8:30 - 14:00

וריפון שירות לקוחות – ערוצי שירות
וריפון הינה אחת החברות המובילות בתחום מערכות התשלום האלקטרוניות והמאובטחות, מעמדת קופה רושמת אחת ועד למערכות ניהול רשתות קמעוניות בעלות פריסה ארצית נרחבת. חברת וריפון מספקת ללקוחותיה מבחר פתרונות חדשניים בתחומי החומרה והתוכנה ומגוון שירותים נוספים אשר מאפשרים לעשרות אלפי בתי עסק בכל רחבי העולם לנהל מערכות תשלום, כמו גם העברות כספים אלקטרוניות ברמת ביטחון מקסימלית.
חברת וריפון פעילה בתחום למעלה מחצי יובל, אך היא לעולם איננה מפסיקה להתחדש ולחדש, ומפתיעה בכל פעם מחדש. וריפון ישראל משמשת כמרכז התמיכה בחברה העולמית בתחומי הייצור, הפיתוח, הכספים, השירות, ושרשרת האספקה הבינלאומית. כמו כן, בדומה לעשרות השלוחות הנוספות של וריפון ברחבי העולם, וריפון ישראל מנהלת את מערך הפעילות השיווקית של החברה בארץ ומספקת לשוק המקומי את מערכות התשלום המאובטחות והעדכניות של וריפון, שהינן מהמתקדמות בעולם.

הודות למוצרי וריפון עשרות אלפי בתי עסק בישראל, מחנויות קטנות ועד לרשתות גדולות, מנהלים בקלות וביעילות את נקודת המכירה (POS) ומנצלים באופן אופטימלי את הפוטנציאל העסקי שלהם.
חברת וריפון משקיעה מבחר משאבים ומאמצים בפיתוח מוצרים חדשניים ובהתאמתם של המוצרים הקיימים לדרישות השוק המשתנות בדינמיות, וזאת, במטרה להבטיח ללקוחות מערך של שירותים ומוצרים עדכניים בכל מצב ובכל נקודת זמן.

מגוון פתרונות החומרה והתוכנה של חברת וריפון, הקופות הרושמות ומסופי האשראי תומכים ביישומי ניהול מתקדמים ומאפשרים עדכון ומעקב אחר נתונים באמצעות לחיצת כפתור מעמדת הקופה. המערכת לניהול קופות ממוחשבות של חברת וריפון, תוכנת Retail 360 VeriFone הינה הפתרון העדכני והפופולארי בישראל לניהול רשתות קמעוניות בתחום ה -Non-food , כשהיא מספקת לרשתות אלו מבחר כלים מתקדמים לצורך הניהול, השליטה והבקרה במערך חנויות הרשת, ניהול המלאי, הלוגיסטיקה, וניהול מכירות ומבצעים.

וריפון מתמחה במכלול ההיבטים הנוגעים בטכנולוגיות סליקה ותשלום מאובטחות, כמו גם בשירותי תשלום נלווים. מבחר הפתרונות היעילים של חברת וריפון מספקים לעסקים מגוון של כלים מתקדמים, נוחים וזמינים לצורך הניהול המקצועי של נקודת המכירה, לניהול אופטימלי של רשת החנויות הקמעונאית ולמיצוי מושלם של הפוטנציאל העסקי של העסק.
באתר החברה בכתובת http://www.verifone.co.il/ ניתן לקבל מידע עדכני ומקיף על מוצרי החברה, כולל פתרונות ייחודיים, ולבצע מגוון של פעולות, כולל ניהול אזור אישי ללקוחות החברה, לנוחיותכם. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות טופס מקוון. לפניות באמצעות הדואר: העמל 11 פארק אפק ראש העין 48092.

וריפון שירות לקוחות – מספר טלפון
לקבלת מידע והצעות מחיר – *8292 (*קופה)
טלפון: 03-9029740
פקס: 073-2069125

וריפון שירות לקוחות – טיפ
וריפון מעמידה לרשות לקוחותיה אתר עדכני המאפשר קבלת מידע ויצירת קשר לקבלת שירות. מומלץ לנצל אופציית שירות מקוונת זו וליהנות מחיסכון בזמן יקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם וריפון שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *