טורנדו שירות לקוחות

טורנדו שירות לקוחות

1900-72-4785
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:30-16:30
שישי וערבי חג: 8:30-12:30

טורנדו שירות לקוחות – ערוצי שירות
חברת טורנדו הינה מחברות המזגנים המובילות בישראל, אשר יוצרת סטנדרטים חדשים ללא הפסקה, וחותרת לשיפור מתמיד של שירות הלקוחות, של חדשנות, של איכות ושל עיצוב. בטורנדו מאמינים כי קשב לצורכי הלקוחות מצמיח ומעצים את החברה, וכי משוב מהלקוחות הינו הדרך הטובה והיעילה ביותר לשיפור השירות. טורנדו מאמינה כי חדשנות היא הכלי לייצור ערך מוסף ללקוחות, במטרה להעניק להם את חוויית השימוש המקסימלית במוצר, ואת מיטב השירות לאחר הרכישה. טורנדו רואה עצמה כפורצת דרך בחינוך לקנייה נבונה, כמעוררת השראה ללא הפסקה למתחרים, כאתגר לשוק, כבעלת עוצמה, כמנהיגה, וכבעלת תעוזה ואומץ לחרוג ולהגדיר מחדש את הסטנדרטים בשוק.

טורנדו לא מפסיקה להפתיע ולהשביע את רצון הלקוח מעבר לדרישותיו, וקו זה מנחה אותה בכל תהליך העשייה, לכל אורך הדרך. אחריות החברה היא פרמטר מהותי נוסף המאפיין את חברת טורנדו. טורנדו מקפידה על אחריות מלאה לאיכות המוצרים, על אחריות לשירות מצוין, על אחריות לאיכות הסביבה ועל אחריות חברתית. האחריות היא זו המאפשרת לטורנדו לשמור על קשר איכותי עם לקוחות החברה ולוודא שייהנו מהמוצרים הטובים ביותר לשנים ארוכות. אחריות זו מתבטאת, בין היתר, בשירות ממוקד לקוח, באספקת אחריות מורחבת למוצרים, וכמובן – בשיווק מוצרי איכות מתקדמים. טורנדו דוגלת באכפתיות כלפי הלקוח ובשירות ברמה אחרת, כאשר הלקוח עומד תמיד במרכז, והחברה ונציגיה עושים הכל במטרה להשביע את רצונם של הלקוחות הפרטיים והעסקיים כאחד.

באתר החברה בכתובת http://www.tornado-top.co.il/ ניתן לקבל מידע מפורט ומקיף אודות רכישת אביזרים נלווים ורכישת חלקי חילוף, להיעזר בתפריטי פתרון תקלות ממוחשב ובהוראות הפעלה לשלט, לעיין בספרי הדרכה מקוונים, לקבל מידע על תעודת אחריות ממוחשבת, לעיין בקטלוג המוצרים, לקבל מידע על נקודות מכירה, ועוד. כמו כן, ניתן ליצור קשר באמצעות האתר עם נציגי השירות העומדים לרשותכם באמצעות טופס מקוון. מען למשלוח דואר: עמל 11, א.ת. אפק, ראש העין 48092.

טורנדו שירות לקוחות – מספר טלפון
מוקד שירות הלקוחות של טורנדו עומד לרשותכם בימים א-ה' בין השעות 8:30-16:30
ביום ו' וערבי חג בין השעות: 8:30-12:30
טלפון: 1-700-50-15-15
פקס: 03-9011400

טורנדו שירות לקוחות – טיפ
כלקוחות טורנדו, אתם תמיד במרכז תשומת הלב של נציגי החברה. מומלץ לנצל את אופציית יצירת הקשר העומדת לרשותכם באתר ולקבל שירות מהיר, יעיל, וחסכוני בזמן.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם טורנדו שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *