תלמה שירות לקוחות

תלמה שירות לקוחות

1900-72-4833
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-17:00
שישי: לא ידוע.

תלמה שירות לקוחות – ערוצי שירות
תלמה משתייכת לחברת יוניליוור ישראל, אשר נמצאת בשליטתו של קונצרן יוניליוור הבין לאומי, הנחשב לאחד מהתאגידים המובילים בעולם בתחום מוצרי הצריכה, המזון, והטיפוח הביתי והאישי. יוניליוור ישראל משווקת מבחר מותגים אהודים ופופולאריים בשוק המזון, כמו תלמה, קליק, קנור, ועוד רבים.

תלמה הינה מותג, ולא חברה, כפי שהצרכן הישראלי נוטה לחשוב. מחלקת תלמה הוקמה עוד בשנת 1947, כמותג שעסק באספקת מוצרי מזון כמו מיונז, ממרחים ומיצים. עד לשנות ה – 80 המאוחרות, שוק דגני הבוקר בישראל היה מצומצם ביותר, וכאשר תלמה זיהתה את הפוטנציאל האדיר הטמון בקטגוריית דגני הבוקר, החל פיתוח הקורנפלקס הישראלי הראשון מסוגו, במסגרתו שיתפה תלמה במאמצי הפיתוח גם קבוצת מדענים אנגלים, ובכוחות משותפים הפיקו ושיווקו את המוצר, תוך התאמה אופטימלית לטעמו של הצרכן הישראלי הממוצע. החדירה לשוק הישראלי הייתה מידית, והפופולאריות של המוצר הלכה וגאתה עם כל שנה חולפת. לאור הביקוש, הוחלט להתקדם ולהשיק דגנים ממולאים ומצופים, אשר הלכו והתפתחו עם הזמן ועם דרישות הצרכנים. כיום, דגני בוקר הפכו לחלק אינטגרלי מארוחת הבוקר בכל בית ישראלי, ותלמה גאה על חלקה הגדול במהפך.

באתר חברת יוניליוור בכתובת www.unilever.co.il ניתן לקבל מידע מקיף על החברה ועל מותגיה, כולל מותג תלמה. באמצעות האתר, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות של החברה, השמחים לעמוד לרשותכם בכל שאלה, בקשה או הערה. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות המוקד הטלפוני.

תלמה שירות לקוחות – מספר טלפון
– מוקד שירות הלקוחות עומד לרשותכם בטלפון: 1-800-780-780.
המוקד פעיל בימים א' – ה', בין השעות 08:00-17:00.

תלמה שירות לקוחות – טיפ
נציגי השירות של תלמה עומדים לרשותכם באתר חברת יוניליוור. מומלץ לנצל את האופציה המקוונת, להגיש פנייה במהירות וביעילות, ולחסוך בזמן יקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם תלמה שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

One Response to תלמה שירות לקוחות

  1. מאת נסים זמיר:

    תמוה בעינינו עד מאד שבכל מקום הנכם מפרסמים את הסחלב, ולא ניתן למצוא בשום מקום. אנחנו עורכים קניות בקביעות מדי שבוע בשופרסל דיל בני ברק ולעתים במגה בעיר קניון איילון בשני המקומות מאז ומתמיד לא קיים הסחלב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *