אוניברסיטת תל אביב טלפון

אוניברסיטת תל אביב טלפון

1900-72-4849
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-16:00
שישי: לא ידוע.

אוניברסיטת תל אביב טלפון – ערוצי שירות
אוניברסיטת תל אביב נחשבת כיום לאופציה המועדפת על הסטודנטים בישראל. בין שורות האוניברסיטה נמנים כיום קרוב ל- 30,000 סטודנטים, הנהנים מהאופציה לרכוש השכלה גבוהה במטרופולין הפעיל ביותר במדינת ישראל.
אוניברסיטת תל אביב רואה לעצמה למטרה להכשיר את הדור הבא של אנשי הרוח והמדע, והישגי המחקר המרשימים הנזקפים לזכותה מעידים על הגשמת המטרה, מה שממצב את האוניברסיטה כאחת האוניברסיטאות המובילות בקנה מידה בין לאומי.

אוניברסיטת תל אביב חותרת למצוינות בכל תחומי המדע, וגישתה זו הינה מקור ההשראה לגישה הבין תחומית שמעודדת האוניברסיטה, במטרה לייצר את הסביבה האקדמית הייחודית שתהווה מצע למחקרים פורצי דרך, כמו גם לתוכניות לימודים מגוונות ועשירות.
אוניברסיטת תל אביב פועלת לקידום פרויקטים אדריכליים מגוונים בתחומי הקמפוס, כמו הקמת הבניין האקולוגי הראשון מסוגו במתחם הקמפוס, ועוד. כמו כן, האוניברסיטה רואה לעצמה חובה להנגיש את ההשכלה הגבוהה לאוכלוסיות חלשות באמצעות הפעלת מגוון פרויקטים לעידוד המעורבות בקהילה.
היחידה לרישום ומנהל התלמידים של האוניברסיטה מטפלת בהליך הרישום והקבלה של סטודנטים חדשים ובנושא שכר הלימוד. יחידה זו אף אחראית למעקב אחר הדרישות השונות המוצבות בפני הסטודנטים, לעדכון של פרטים אישיים, ועוד.

אוניברסיטת תל אביב מעמידה לרשות הפונים מגוון ערוצי שירות, לקבלת שירות מהיר ויעיל בכל נושא.
– באתר האוניברסיטה בכתובת: www.tau.ac.il ניתן לקבל מידע מפורט ומגוון בכל נושא רלוונטי, כולל תכניות לימודים, הקמפוס, מידע אישי למועמדים, מידע אישי לסטודנטים ולבוגרים, ועוד. כמו כן, ניתן לקבל באתר מידע רב על יחידות השירות השונות העומדות לרשות הפונים, ולאתר באופן עצמאי את מספרי הטלפון הדרושים לפנייה לכל מחלקה.
– מוקד מידע טלפוני
– דואר אלקטרוני:
* לקבלת מידע כללי: [email protected]
* לפניות בנושאי קבלה ורישום: [email protected]
* לפניות בנושא בעיות מחשוב: [email protected]
– דואר: אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
אוניברסיטת תל אביב טלפון – מספר טלפון
– מוקד פניות בנושא שכר לימוד / רישום:
03-6405550
המוקד פעיל בימים א' – ה' בין השעות 19.00 – 09.00
– לפניות לנציגי השירות
03-640-8111

אוניברסיטת תל אביב טלפון – טיפ
באתר הבית של האוניברסיטה ניתן לקבל אינפורמציה שימושית, מקיפה ונרחבת, כמו מפת הקמפוס, דרכי ההגעה, ועוד. שימוש באתר מאפשר חיסכון בזמן יקר, ועל כן, הינו מומלץ ביותר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם אוניברסיטת תל אביב טלפון? ספרו לנו על חווית השירות.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *