טרה שירות לקוחות

טרה שירות לקוחות

1900-72-4829
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ראשון: 08:30-16:00
ימי ב'-ה': 08:30-18:00. שישי: 08:30-13:30

טרה שירות לקוחות – ערוצי שירות
מחלבת טרה הוקמה עוד בשנת 1942, כאשר מספר רפתנים וותיקים ייסדו מחלבה קטנה וביתית בתל אביב. הרפתנים שהגיעו מנחלת יצחק, חילקו את החלב בכוחות עצמם, ולאחר מכן, בעקבות כמות החלב הגדולה, החלו אף בייצור של שמנת וגבינות באמצעות הפרדה של השומן מהחלב ועיבודו. בהמשך, הצטרפו לקבוצת הרפתנים הראשונית כ – 60 רפתנים, וביחד ייסדו מחלבה על אדמת נחלת יצחק, רכשו מכונות, והחלו בייצור סדיר של מוצרי חלב. עם השנים, הלכה המחלבה והתרחבה, ותפוצת המוצרים בכל רחבי הארץ הלכה וגדלה. בשנת 2014, לאחר למעלה מ – 70 שנות פעילות בנחלת יצחק בתל אביב, מחלבת טרה העתיקה את מקומה לעיר נתיבות שבדרום, והשיקה מחלבה חדשנית בשם "נעם".

המוטו המנחה את מחלבת טרה לא השתנה עם השנים, והיא שואפת תמיד לאפשר לצרכנייה לחיות טוב ובריא יותר, כשהיא משווקת מגוון מוצרים ללא חומרים משמרים.
באתר החברה, בכתובת www.tara.co.il ניתן לקבל מידע מפורט על מוצרי החברה, וליהנות ממגוון מתכונים, כולל מתכונים מצולמים, וממידע מורחב בעל ערך מוסף בנושאי תזונה נכונה, תזונת ילדים, הקשר בין חלב לבריאות השיניים, ארוחת הבוקר וחשיבותה, חשיבות הסידן לילדים, ושאלות נפוצות המיועדות להיות לעזר לכל הורה הדואג לתזונה בריאה, מאוזנת, ועשירה בסידן לילדיו. ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות של טרה באמצעות האתר, או באמצעות מוקד השירות הטלפוני של החברה העומד לרשותכם ביום א' בין השעות 08.30 – 16.00, ובימים ב' – ה' בין השעות 08.30 – 18.00.

טרה שירות לקוחות – מספר טלפון
מוקד שירות הלקוחות של טרה עומד לרשותכם בטלפון: 1-800-777-333

טרה שירות לקוחות – טיפ
מחלבת טרה מעמידה לרשותכם באתר מידע מגוון ועשיר, כמו גם את האופציה ליצירת קשר עם נציגי השירות. מומלץ ביותר לנצל את האופציות העומדות לרשותכם באתר ולחסוך בזמן יקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם טרה שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *