תמי 4 שירות לקוחות

תמי 4 שירות לקוחות

1900-72-4736
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-17:00
שישי: 8:00-12:00

תמי 4 שירות לקוחות – ערוצי שירות
חברת שטראוס מים, המהווה חלק מקבוצת שטראוס, הינה חברה המובילה בתחום אספקת פתרונות למי שתייה בקנה מידה בין לאומי. מאחורי החברה ניסיון רב שנים של למעלה מארבעה עשורים, והיא פועלת לפיתוח, לייצור ולשיווק של מערכות וטיהור וסינון מים מהמתקדמות בעולם, ולאספקה של מערכות חימום וקירור מים. מוצרי שטראוס מים, כמו תמי 4 ואחרים, נמכרים בישראל וברחבי העולם.
באתר הבית של החברה ניתן לקבל שירות לקוחתו מהיר ויעיל. בין היתר, ניתן להזמין טכנאי, לצפות בסרטוני תפעול למכשירי החברה החוסכים את הצורך ביצירת קשר עם נציג לקבלת הדרכה מקצועית, להיעזר בשאלות ובתשובות נפוצות, ללמוד אודות אופני התחזוקה הנכונים של המערכות, להזמין מכלי CO₂ועוד.
כמו כן, ניתן לנהל באתר אזור אישי, בו ניתן לעקוב אחר חיובי הלקוח, לצפות בחשבוניות, לעקוב אחר משלוחים, לצפות בפרטי המסלול האישי, ועוד. כמו כן, באזור האישי ניתן לעדכן פרטים אישיים ופרטי אמצעי תשלום, ועוד.
תמי 4 מעמידה לרשות לקוחותיה מבחר ערוצי שירות:
– טופס יצירת קשר עם נציגי השירות באתר הבית בכתובת: www.tami4.co.il
– צ'אט עם נציגי השירות באתר בין השעות 08:00-17:00
– מוקד טלפוני
– דואר אלקטרוני: [email protected]
– דואר: רח' יוני נתניהו 1ג' אזה"ת אור יהודה, 60376
– פקס: 03-5387649
תמי 4 שירות לקוחות – מספר טלפון
*6944 / 03-5387672
שעות הפעילות:
מוקד שירות הלקוחות של תמי 4 עומד לרשותכם בימים א' -ה' בין השעות: 8:00 – 17:00. בימי שישי ובערבי חג המוקד פעיל בין השעות: 8:00 – 12:00.
באמצעות המוקד הטלפוני ניתן לקבל מידע ומענה לבעיות במגוון נושאים, כולל ברי המים של החברה, שירותי החלפת נורות, שירותי החלפת סננים, זימון טכנאי, הדרכה לגבי אופן הטיפול בתקלות שונות, ועוד.

תמי 4 שירות לקוחות – טיפ
באתר הבית של החברה ניתן לקבל במהירות, ביעילות ובאופן עצמאי לחלוטין, אינפורמציה שימושית רבה ומגוונת במגוון נושאים. מומלץ לנצל את אופציית השירות המקוונת ולחסוך בזמן יקר.

תמי 4 טלפון

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם תמי 4 שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

יש 3 תגובות לעמוד תמי 4 שירות לקוחות

 1. מאת יובל משעלי:

  חברת תמי 4.. חבל שאתם הורסים לעצמכם את המוניטין הקיים עם השירות הגרוע שאתם נותנים…
  במשך שבוע וחצי אני מחכה שטכנאי שלכם יגיע אליי על מנת לתקן את המכשיר ( כסף שכבר גביתם כחלק מהשירות שאתם אמורים לתת) והנה הגיע היום סוףסוף וטכנאי שירות לו חיכיתי היה אמור להגיע אלי היום בצהריים, טלפון מנציגה שלכם הגיע הבוקר עם "בשורות מפתיעות" – "הטכנאי לא יוכל להגיע אליך היום" – " תצטרך להמתין עד יום חמישי בבוקר" ( כאילו לא מספיק שאין לי מיים חמים לתינוק כבר שבוע וחצי, אז חברת תמי 4 הגדולה תייבש אותנו תרתיי משמע בעוד שבוע….)

  ההתנצלות שלכם לא מתקבלת !!!!
  השרות שלכם עובר כל גבול.היחס המשפיל המבזה והמזלזל…
  אתם צריכים להתבייש על זה שהשירות שלכם פשוט גרוע !!!
  חבל שאתם לא משכילים להבין שזהו המתכון הנכון להפסיד לקוחות.

 2. מאת אלי:

  מדוע פרסמתם מספרי טלפון, כתובות דוא"ל ואתר אינטרנט אם אין ברצונכם באמת לתת שרות רק בשביל הפרסום.
  השרות שלכם על הפנים.
  חברת האם שלכם, שטראוס, קנתה אותכם בכדי להוריד אותכם מן התחרות.
  חברת שטראוס – תתביישו לכם

 3. מאת יבגניה:

  אני, בתור לקוחה ובמיוחד לקוחה ותיקה לא חושבת שמגיע לי שירות שקיבלתי היום מנציג חברה. כל מה שהיה צריך לעשות – להחליף צינור שנקרע עם הזמן. אחרי המתנה של 3 ימים היגיע טכנאי שלא הצליח לטפל בעיניין ?! בנוסף טען שהרכבת המכשיר בוצע לא ע״י אנשי חברה וזה לא נכון !!!. דיברתי עם המוקד באותו רגע, הבטיחו שיחזרו אלי היום וכמובן גם זה לא קרה. עדיין אני משלמת על השירות וביטוח ולא מקבלת תמורה. לא ממליצה לאף אחד להצטרף לחברה תמי 4 !!!. תעבירו את המידע לחברים שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *