סטארט שירות לקוחות

סטארט שירות לקוחות

1900-72-4877
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 24/7
שישי: לא ידוע.

סטארט שירות לקוחות – ערוצי שירות
חברת סטארט עוסקת באספקת שירותי דרך שונים, שירותי גרירה, שירותי חילוץ, ועוד. השירותים מסופקים למגזר העסקי, כמו גם למגזר הפרטי. בין יתר שירותי החברה, ניתן לקבל שירותי "עזרה ראשונה" בדרך, שירות פריצת מנעולים מקצועי לרכב, שירותי דרך למשאיות ולאופנועים, שירותי גרירה וחילוץ וקשת נרחבת של שירותי חירום ושירותי השלמה, כמו כיסוי ביטוחי לגניבה של מכשיר רדיו דיסק או כיסוי ביטוחי לניפוץ שמשה, אופציה להחלפת גלגלים, אפשרות לאספקת דלק במקרה הצורך, ועוד. כמו כן, חברת סטארט מציעה מגוון שירותים נוספים, כמו ייעוץ משפטי, ניהול תביעות אלמנטריות, ועוד. חברת סטארט מספקת את מגוון שירותיה בפריסה נרחבת, ברמת זמינות גבוהה ביותר, במהירות וביעילות. האתר הרשמי של החברה עומד לרשות הלקוחות בכתובת: www.startcar.co.il. באמצעות האתר, ניתן לקבל מידע מפורט על שירותי החברה, על תחומי העיסוק של החברה, על פעילות חברתית בקבוצה, על חדשות החברה, ועוד. כמו כן, ניתן לעיין במגזין החברה, לצפות באזכורים שונים של החברה בעיתונות ולצפות בסרט התדמית שלה. באמצעות אתר חברת סטארט ניתן אף ליצור קשר עם נציגי השירות של החברה לכל שאלה או בקשה. אופציות נוספות ליצירת קשר הן באמצעות הטלפון, הפקס, הדואר והמייל.

סטארט שירות לקוחות – מספר טלפון
מוקד שירות הלקוחות של חברת סטארט עומד לרשותכם בטלפון: 5676*
לפניות בפקס: 04-8405342
לפניות באמצעות דואר אלקטרוני: [email protected]
לפניות בדואר: שד' ההסתדרות 66 בנין אנג'ל (מול קניון לב המפרץ), ת.ד 25102 חיפה 31250

סטארט שירות לקוחות – טיפ
את מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של חברת סטארט, מומלץ ביותר לאחסן במיקום זמין, כך שאם תיתקעו באמצע הדרך, מספר הקשר להיחלצות מהירה יעמוד לרשותכם באופן מידי. כמו כן, כאשר הנכם פונים לקבלת שירות מנציגי השירות של חברת סטארט, מומלץ להכין את כל פרטי הזיהוי הרלוונטיים, על מנת שנציגי השירות של החברה יוכלו לספק לכם את מיטב השירות, במינימום זמן ובמקסימום יעילות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם סטארט שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *