שופרסל שירות לקוחות

שופרסל שירות לקוחות

1900-72-4773
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-16:00
שישי: לא ידוע.

שגריר שירות לקוחות – ערוצי שירות
שגריר נוסדה בשנת 1984, כשמטרתה לספק ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי דרך ושירותי גרירה מקצועיים. החברה מציעה קשת נרחבת של שירותי דרך למאות אלפי לקוחות, ביניהם לקוחות מהמגזר הפרטי, חברות ליסינג והשכרת רכבים, מוסדות, ציי רכב ולקוחות רבים אחרים. יחידות השירות המובחרות של חברת שגריר מאפשרות לחברת שגריר לספק למערך לקוחותיה מגוון שירותים מקיפים בפריסה נרחבת בכל רחבי הארץ, וזאת בעזרת נהגי גרר מקצועיים ומכונאים מובילים. בין שירותי החברה ניתן לציין את שירותי החילוץ והגרירה, את שירות הרכב החלופי שמעניקה החברה ללקוחותיה, את שירותי ההשלמה שלה, הכוללים אספקת דלק, החלפת גלגל, החלפת נורות, ועוד שירותים שאינם נכללים בקטגוריה של שירותי חירום, אך מביאים תועלת מרובה ללקוחות המנויים על שירותים אלה במגוון מצבים בעייתיים בדרכים. החברה מחויבת לסטנדרטים גבוהים של מקצועיות, אמינות וחדשנות, כשהיא שמה לה למטרה לשדרג את חוויית הנסיעה של לקוחותיה במקסימום האפשרי ולצמצם במידת היכולת מצבים בלתי חיוביים בדרכים. לרשות לקוחות שגריר עומד מוקד השירות הממוחשב אשר מאויש על ידי טובי הנציגים של החברה, המעניקים ללקוחות שירות מקצועי ברמה גבוהה ומצוידים במגוון מערכות משוכללות, אשר מאפשרות לזהות באופן המדויק והמהיר ביותר תקלות ברכב. המוקד פעיל 24 שעות ביממה, בכל ימות השנה. באתר החברה בכתובת www.shagrir.co.il ניתן לקבל מידע מפורט על מגוון שירותי החברה וליצור קשר עם נציגי השירות של החברה. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות של חברת שגריר בטלפון, בפקס ובמייל, בכתובת [email protected]

שגריר שירות לקוחות – מספר טלפון
נציגי שגריר עומדים לרשותכם בטלפון 8888* 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע.
לקבלת שירותי דרך וגרירה:
ניתן לקבל שירות באמצעות החיוג המקוצר: 8888*
ניתן לקבל שירות באמצעות המוקד הארצי בטלפון: 03-5578888
ניתן לקבל שירות גם באמצעות הפקס: 03-5584124
לקבלת שירותי רכב חילופי:
ניתן לקבל שירות באמצעות החיוג המקוצר: 8888*
ניתן לקבל שירות באמצעות המוקד הארצי בטלפון: 03-5578844
לפנייה למוקד חיפה והצפון : 03-5578888
ניתן לקבל שירות גם באמצעות הפקס: 03-5583844
למוקד שיווק ומכירות:
ניתן לקבל שירות באמצעות החיוג המקוצר: 8888*
ניתן לקבל שירות גם באמצעות הפקס: 03-5583844
לחיוג ממרכזיה פרטית: 1-222-8888

שגריר שירות לקוחות – טיפ
שמרו בהישג ידכם את מספרי הטלפון של חברת שגריר, למקרה הצורך. אם תמצאו את עצמכם תקועים בנקודה כזו או אחרת בכבישי ישראל, תוכלו להזעיק את שירותי שגריר באופן מידי ולהיחלץ ממצב הביש אליו נקלעתם במהירות האפשרית. מעבר לכך, כאשר הנכם יוצרים קשר עם נציגי השירות של חברת שגריר, זכרו להכין מראש את פרטי הזיהוי שלכם, על מנת שנציגי השירות של שגריר יוכלו לספק לכם את השירות היעיל ביותר, בכל שעה במהלך היממה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם שופרסל שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *