שלמה סיקסט שירות לקוחות

שלמה סיקסט שירות לקוחות

1900-72-4873
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-17:00
שישי: 08:00-12:00

שלמה סיקסט – סקירה כללית
שלמה סיקסט הינה קבוצת רכב והיא למעשה קבוצת חברות, שמעניקות שירותי רכב שונים בישראל. בין השירותים נמצא את שירותי השכרת הרכב, ליסינג מסוגים שונים, מכירת רכבים מיד ראשונה, ואפילו ביטוח רכב. חברת שלמה סיקסט הוקמה בשנת 1974 על ידי איש העסקים שלמה שמלצר. רוב פעילות החברה מתמקדת בתחומי שירותי הרכב, כגון השכרת רכבים בארץ ובחו"ל, אך ניתן לקבל מחברת שלמה סיקסט גם שירותים נוספים. בבעלותה של החברה צי רכב גדול מאוד של למעלה משמונים אלף רכבים, המוצעים לצורך שירותים שונים בחברה. חברות נוספות שנמצאות תחת בעלותה של חברת שלמה סיקסט, הן תדיראן טלקום, ספנות ישראל, גולדבונד קונטרם ועוד. במידה ואתם מתעניינים באחד מהשירותים שמציעה חברת שלמה סיקסט, עליהם תוכלו לקרוא בפירוט באתר האינטרנט של החברה בכתובת http://www.shlomo.co.il/, רצוי ליצור קשר עם שירות לקוחות של חברת שלמה סיקסט במספר הטלפון שלו.
שלמה סיקסט שירות לקוחות – 08-9191111.

שלמה סיקסט – שירות לקוחות
מתוך כלל קבוצת החברות תחת השם שלמה סיקסט, החברה הגדולה ביותר היא חברת השכרת הרכב של הקבוצה. החברה מונה מעל ל20 סניפים ברחבי הארץ ומציעה שירותים שונים ללקוחותיה, כמו לדוגמא השכרת רכב לטווח קצר וארוך בארץ או השכרת רכב בחו"ל. לחברה סניף שפועל עשרים וארבע שעות ביממה, אשר ממוקם בשדה התעופה בן גוריון. כדי לקבל פרטים נוספים על חברת שלמה סיקסט, מומלץ להתקשר למוקד שירות לקוחות שלמה סיקסט למספר הטלפון של המוקד, או לפנות אליהם באמצעות אתר האינטרנט של החברה בעמודת צור קשר. נציגי החברה ידאגו לחזור ולטפל בפנייתכם. מוקד שירות לקוחות שלמה סיקסט פועל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 19:00 ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:30 – 13:30. במהלך שעות הפעילות של מוקד שירות לקוחות שלה סיקסט תוכלו לקבל שירותים בתחומים שונים כגון השכרת רכב בארץ או בחו"ל, הצעות מחיר, תלונה על שירות, הצעת מחיר לביטוח רכב, שירותי דרך, בירור פרטים על מוסכים הפועלים מטעם החברה ועוד.

שלמה סיקסט – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של שלמה סיקסט מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – בבואכם לפנות למוקד שירות הלקוחות של חברת שלמה סיקסט, מומלץ להכיר את התחום בו אתם מתעניינים. במידה ואתם חפצים בשירותי השכרת רכב בחו"ל, חשוב שתכנסו לאתר החברה וכמו כן גם לאתרים מתחרים, לימדו את הקטגוריות השונות, כדי לדעת מי מהן מתאימה ומספקת את דרישותיכם, מהם הרכבים הנמצאים בקטגוריה וחוזרים על עצמם בין החברות השונות, עמדו על התנאים שמציעות החברות מבחינת קילומטרז', טנק דלק ראשון כלול או לא ועוד וכמובן חפשו מחירוני השכרת רכבים. כך תוכלו להתקשר למוקד שירות הלקוחות, כשאתם מבינים ומכירים את התנאים בתחום רכב זה ותקבלו הצעות רלוונטיות ואטרקטיביות יותר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם שלמה סיקסט שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *