שלמה ביטוח שירות לקוחות

שלמה ביטוח שירות לקוחות

1900-72-4800
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

שלמה ביטוח שירות לקוחות – ערוצי שירות
שלמה ביטוח הינה חברת בוטיק הפעילה בענף הביטוח האלמנטרי, ומחויבת למתן שירות מקצועי, מהיר, יעיל, אישי, חדשני ומתוחכם, להתאמת הביטוח המתאים ביותר לכל אחד ממבוטחיה. חברת שלמה ביטוח, אשר שמה לה למטרה לפרוץ דרך בענף הביטוח, מקצה רבים ממשאביה לפיתוח ולקידום של סוכניה, למתן שירות אופטימלי ללקוחותיה. בין מוצרי הביטוח של חברת שלמה ביטוח: ביטוח רכב, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח דירה, ועוד. במסגרת ביטוח הרכב המסופק על ידי החברה מוצעות מגוון תכניות ביטוח המספקות כיסוי למגוון נזקים לרכב, לנוסעיו או להולכי רגל. תכניות ביטוח הרכב כוללות ביטוח מקיף, ביטוח חובה וביטוח צד ג'. נציגי השירות של החברה פועלים, בשיתוף פעולה מול הלקוח, להתאמת התוכנית המותאמת באופן מושלם לצרכיו. הביטוחים הסופקים על ידי החברה הינם שנתיים, ועל כן, נציגי החברה יוצרים קשר עם לקוחות החברה הקיימים מדי שנה לחידוש הביטוח. באתר החברה הרשמי בכתובת www.shlomo-bit.co.il ניתן לבצע באופן עצמאי מגוון רחב של פעולות, כמו בחירת שמאי ושומה, הגשת תביעה, בדיקת סטטוס תביעה, צפייה ברשימת מוסכים בהסדר, צפייה ברשימת שמאים בהסדר, ועוד. כמו כן, ניתן ליצור קשר באמצעות האתר עם נציגי השירות של חברת שלמה ביטוח העומדים לרשותכם. לקבלת הצעת מחיר לביטוח, ניתן למלא את הטופס המתאים באתר החברה ונציגי המכירות של שלמה ביטוח יחזרו אליכם עם הצעת מחיר המותאמת למידותיכם. לקבלת הצעת מחיר לביטוח ניתן גם ליצור קשר עם המוקד הטלפוני בטלפון *6006. מען למשלוח דואר: מרכז עזריאלי 1, המגדל העגול, דרך בגין 132,תל אביב מיקוד 67021.

שלמה ביטוח שירות לקוחות – טיפ
בטרם תפנו למוקד הטלפוני של חברת שלמה ביטוח, מומלץ לבדוק האם ניתן לבצע את הפעולה המבוקשת על ידכם באמצעות אתר החברה. שימוש באתר הינו מהיר, יעיל וחוסך זמן יקר. בפנייה למוקד השירות, מומלץ להכין מראש את פרטי ההזדהות שלכם, על מנת שנציגי שירות הלקוחות יוכלו לספק לכם את השירות המהיר והיעיל ביותר. מעבר לכך, אם הנכם פונים לשלמה ביטוח לצורך קבלת הצעת מחיר לפוליסת ביטוח, מומלץ להציג בפני נציגי המכירות הצעת מחיר מתחרה, על מנת שיציגו בפניכם הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם שלמה ביטוח שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *