פזגז טלפון

פזגז טלפון

1900-72-4765
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00 - 15:00
שישי: 08:00 - 12:00

פזגז טלפון – ערוצי שירות
חברת פזגז הינה אחת מספקיות הגז המובילות ומשתייכת לקבוצת "פז". פזגז מספקת גז ומוצרים נלווים למגזר המסחרי, למגזר התעשייתי, למגזר העסקי ולמגזר הפרטי, כשהיא דוגלת באספקת אנרגיה ירוקה, בצמצום של פליטת מזהמים ובהתייעלות אנרגטית, תוך חיסכון ויעילות מקסימליים. הטכנולוגיות הייחודיות והמוצרים המתקדמים של פזגז מאפשרים לה לספק גז תוך שמירה מקסימלית על ערכי הסביבה. בין מוצרי החברה ניתן למנות מערכות ביתיות לחימום מים ורכבים מונעים בגז, לצד תשתיות אנרגיה רחבות היקף לתעשייה הכבדה, המבוססות על אנרגיה ירוקה, מצמצמות את הזיהום הסביבתי באופן ניכר, ומבטיחות רמת איכות חיים גבוהה למשתמשים ולסביבתם.
מערך שירות הלקוחות של חברת פזגז עומד לרשות הלקוחות לכל בקשה, תקלה או בעיה.
באתר החברה, בכתובת www.pazgas.co.il ניתן לקבל מידע על מוצרים, על סוכנויות החברה, על המכללה הטכנית, על טכנולוגיה ירוקה, ועל מגוון פעולות נפוצות, כמו ניהול חשבון אישי באתר, ועוד. כמו כן, ניתן להוריד מהאתר טפסים שימושיים ולהזמין גז לצובר.
לרשות הלקוחות עומד באתר טופס מקוון באמצעותו ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות. מעבר לכך, עומד לרשות הלקוחות גם מוקד שירות טלפוני ומוקד חירום טלפוני הזמין לאורך היממה. מעבר לכך, ניתן לפנות לקבלת שירות בסניפי החברה הפרושים בכל רחבי הארץ.
מען למשלוח דואר: ת.ד. 714, דרך המכבים 46 ראשל"צ.
פזגז טלפון – מספר טלפון
– לדיווח על תקלות וליקויים:
1800-667788
המוקד פעיל בימים א' – ה' בין השעות 08:00 – 15:00
ביום ו' בין השעות 08:00 – 12:00
– מוקד חירום:
03-9688088 / 2221*
המוקד פעיל 24 שעות ביממה
– כמו כן, ניתן למצוא באתר את פרטי ההתקשרות המלאים של כל אחת מסוכנויות חברת פזגז בכל רחבי הארץ, בהתאם למקום מגוריכם.

פזגז טלפון – טיפ
בפנייה למוקד השירות של פזגז מומלץ להכין מראש את כל פרטי הזיהוי הדרושים, על מנת שנציגי השירות של פזגז יוכלו לספק לכם שירות יעיל ומהיר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם פזגז טלפון? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *