אסם שירות לקוחות

אסם שירות לקוחות

1900-72-4807
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 9:00 - 17:00
שישי: לא ידוע.

אסם שירות לקוחות – ערוצי שירות
אסם השקעות בע"מ היא חברת האם אשר מאגדת בתוכה את כל קבוצת חברות אסם. הקבוצה עוסקת בייצור ובשיווק של מזון, והינה נמנית עם יצרני המזון המובילים במדינת ישראל. אסם פעילה בתחומי המרקים, מוצרי המאפה, החטיפים, הפסטה, הרטבים, השוקולד, העוגות המוכנות, דגני הבוקר, התרכיזים, הקפה והשימורים, ובתחומים נוספים, כמו תחום מוצרי הבשר, תחום תחליפי הבשר קפואים, תחום הסלטים, תחום מוצרי הבשר המצוננים, תחום הגלידות, ועוד. אסם מייצרת יותר מאלף פריטי מזון שונים, אשר מיוצרים בעשרה אתרי ייצור בכל רחבי הארץ ומשווקים דרך מרכזי ההפצה האזוריים של אסם. מעבר לפעילות בשוק הישראלי, אסם אף מייצאת מוצרים גם לחו"ל, בעיקר לאזור אירופה.

כמו כן, קבוצת אסם מקיימת שיתוף פעולה בלעדי עם חברת נסטלה השוויצרית, המפיצה את מוצריה בישראל באמצעות אסם בלבד.
אסם מעמידה לרשות לקוחותיה שירות לקוחות איכותי, ודוגלת בכך שמשוב הצרכן הינה הדרך היעילה ביותר לשיפור יכולות החברה ואיכות מוצריה, לכל אורך הדרך. בשל כך, חברת אסם מקדישה את מיטב המשאבים לאיסוף הערות ושאלות מצד הצרכנים, ודואגת לשמירה ללא הפסקה על רמת אימון מקסימלית מצד הצרכנים.

אסטרטגיית שרות הצרכנים של חברת אסם מבוססת על הקשבה לצרכן, על הבנת צרכיו, על מתן יחס אכפתי ואישי, על פיתוח דו שיח משמעותי מול הצרכן, על העברת משוב הצרכנים לארגון לצורך יישומו בשטח, על לימוד דרישות הצרכנים וצרכיהם, על הפקת לקחים, על שמירה על כנות ועל אתיקה עסקית מול כל צרכן, ועל יצירת כתובת אחת וייחודית המיועדת לטיפול בצרכני החברה. אסטרטגיית השירות של החברה מיושמת באמצעות שירות אדיב ומקצועי ברמה האופטימלית, ובאמצעות בנייה של מערכת יחסים מול הצרכן. בניית מערכת יחסים שכזו מתאפשרת באמצעות מענה איכותי ומהיר, המסופק על ידי נציגי שירות מקצועיים ומאומנים.

באתר החברה בכתובת www.osem.co.il ניתן לקבל מידע מפורט ומקיף על מוצרי החברה, ומידע עסקי אודות החברה. כמו כן, ניתן לקבל מידע יעיל ובעל ערך מוסף בתחום התזונה הנכונה, ובאמצעות לחיצה על לינק "אתר בישולים", ניתן לעבור לאתר בישולים המציע מגוון רחב ועשיר של מתכונים המבוססים על מוצרי חברת אסם, ממטבחם של שפים מובילים.
באמצעות האתר, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות של חברת אסם. כמו כן, מוקד השירות הטלפוני של החברה עומד לרשותכם בימים א' – ה' מ-9:00 בבוקר ועד השעה 17:00 בערב.

אסם שירות לקוחות – מספר טלפון
– מוקד הצרכנים של אסם: 1-700-70-76-76
ניתן להשאיר הודעה טלפונית.

אסם שירות לקוחות – טיפ
חברת אסם מעמידה לרשותכם שירות לקוחות קשוב ואכפתי, כשהיא מעוניינת לשמוע את הערותיכם, משאלותיכם ובקשותיכם. אם יש לכם מסר להעביר, אסם מחכה רק לכם. צרו קשר עם נציגי החברה, ואסם תיקח כל הערה לתשומת ליבה המקסימלית.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם אסם שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *