ניו פארם שירות לקוחות

ניו פארם שירות לקוחות

1900-72-4837
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-15:00
שישי: לא ידוע.

ניו פארם שירות לקוחות – ערוצי שירות
ניו-פארם דראגסטורס בע"מ, הינה רשת חנויות דראגסטור הממוקמת במקום השני בישראל. הרשת הוקמה בשנת 1991, וכיום, בעקבות ההצלחה הגורפת, היא מנהלת 68 סניפים ברחבי הארץ, אשר ממוקמים לנוחיות הלקוחות באזורים מרכזיים, כאשר מהם 58 מופיעים בפורמט דראגסטור קלאסי ועשרה מתוכם סניפי "מדיקל", אשר מספקים שירותי רוקחות מתקדמים. שטח הרצפה הכולל של ניו פארם כולל 27,000 מ"ר ועל שורות עובדיה נמנים כיום מעסיקה כאלף וארבע מאות עובדים.

אמנת השירות של ניו פארם מבוססת על חמישה עקרונות מפתח, הכוללים:
– אימון לכל אורך הדרך
– שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, בכל זמן ובכל נושא.
– מקצועיות: בניו פארם ממשיכים תמיד ללמוד ולפתח את מגוון המוצרים והשירותים המועמדים לרשות לקוחות החברה.
– התייעלות תמידית – בניו פארם לא מפסיקים להשתפר.
– עבודת צוות: עובדי ניו פארם הם חלק מצוות אחד, גדול ומאוחד, שעושה הכל במטרה לתת לכל לקוח מקסימום שירות.

מחלקות ניו פארם כוללות מחלקת קוסמטיקה, המספקת מבחר מותגי איכות בתחום הבישום, טיפוח הגוף, טיפוח הפנים והידיים, ומגוון מוצרי איפור. מחלקה נוספת ברשת ניו פארם היא המחלקה הכללית, בה ניתן לרכוש מבחר מוצרי טואלטיקה, מוצרי היגיינת פה, מוצרי היגיינת נשים, מבחר אביזרים ומוצרים ייעודיים לתינוקות, מבחר צבעים וקרמים לשיער, מגוון מוצרי ניקיון, מוצרי משק בית, מוצרי טקסטיל ומוצרי אופנה. מחלקת בית המרקחת והטבע מספקת תרופות מרשם, תרופות OTC, מגוון מוצרים טבעיים, וויטמינים, מוצרים פרא רפואיים ומבחר מוצרי רוקחות אחרים.
באתר החברה בכתובת http://www.new-pharm.co.il/ ניתן לקבל מידע מקיף ומפורט על סניפי החברה, על המחלקות בסניפים, על כרטיס המועדון של החברה, ועוד. לנוחיותכם, ניתן לאתר סניפים על פי האזור, שעות הפתיחה, קופת החולים או מותגי הקוסמטיקה, הבישום או האיפור הרצויים. לרשות הלקוחות מסופקים באתר שמות הסניפים, כתובתם ומספרי טלפון ליצירת קשר.

ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות טופס מקוון באתר. כמו כן, ניתן ליצור קשר באמצעות הטלפון, הפקס והדואר. מען למשלוח דואר: ניו-פארם דראגסטורס בע"מ רח' גיבורי ישראל 10 אזור התעשייה פולג, נתניה.
ניו פארם שירות לקוחות – מספר טלפון
– טלפון: 09-8926000
– פקס: 09-8926060

ניו פארם שירות לקוחות – טיפ
באתר החברה ניתן לקבל מידע מפורט ולקבל שירות מנציגי השירות העומדים לרשותכם באתר. מומלץ לנצל את אופציית השירות המקוון ולחסוך בזמן יקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם ניו פארם שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *