ממסי שירותי דרך שירות לקוחות

ממסי שירותי דרך שירות לקוחות

1900-72-4821
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 24/7
שישי: לא ידוע.

ממסי שירותי דרך שירות לקוחות – ערוצי שירות
ממסי שירותי דרך משתייכת לחברת "אלבר". החברה מציעה קשת רחבה של שירותי דרך מגוונים ברמה מקצועית גבוהה, ועומדת מאחורי לקוחותיה בכל מקום, ובכל מצב, עם מיטב הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר, ועם אנשי מקצוע מובילים מהשורה הראשונה, כל אחד בתחומו הוא. בין היתר, חברת ממסי מציעה שירותי חירום מגוונים, כמו שירותי עזרה ראשונה לרכבים תקועים, חילוץ רכבים מנקודות קרובות לכביש, שירותי גרירה ומגוון שירותים נוספים. מעבר לכך, חברת ממסי מציעה ללקוחותיה מגוון שירותי השלמה, אשר אינם מוגדרים כשירותי חירום, אך מציעים תועלת מרובה למגוון מצבים בעייתיים, כמו צורך בהחלפה של גלגל, צורך בשירותי מנעולן רכב, צורך באספקת דלק דחופה, צורך בייעוץ טכני לרכב, או צורך בייעוץ משפטי הקשור בעולם הרכב. בין שירותי חברת ממסי ניתן לציין מגוון נרחב של תיקוני רכבים בדרך, התנעת מכוניות תקועות, גרירת רכבים, חילוץ רכבים, החלפת גלגלים בתוספת תשלום, אספקה של דלק בתוספת תשלום, שירות פריצת דלתות על ידי מנעולנים מקצועיים מהשורה הראשונה, ייעוץ טכני, ייעוץ משפטי, שירותי החלפת שמשות מנופצות, שירתו אספקת רדיו דיסק חלופי במקרה של נזק או גניבה שנגרמו למכשיר המקורי, ועוד.

שירתו רכב חלופי של חברת ממסי מאפשר לקבל רכב חלופי במהירות וביעילות במידה והרכב ניזוק בתאונת דרכים או נגנב, בהתאם לתנאי הפוליסה. מגוון סוגי הרכב החלופיים נרחב, ומותאם לתנאי המנוי עליהם חתם הלקוח. מעבר לכך, חברת ממסי מספקת שירות רכב חלופי מועדף. שירות זה מאפשר לבעל הרכב לקבל עד לביתו רכב חלופי במקרה הצורך, וליהנות משירתו איסוף של החברה עם תום השימוש ברכב החלופי. באתר הרשמי של חברת ממסי בכתובת www.memsi.co.il ניתן לקבל מידע מקיף על שירותי החברה, וליצור קשר עם נציגי השירות העומדים לרשותכם. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות של חברת ממסי באמצעות המוקד הטלפוני של החברה.

ממסי שירותי דרך שירות לקוחות – מספר טלפון
מוקד הפניות לשירותי החברה הינו בטלפון: 035641111 בלבד. יש לדעת כי ממסי שירותי דרך אינה קשורה לממסי תיירות או לגורם אחר.

ממסי שירותי דרך שירות לקוחות – טיפ
שמרו את מספר הטלפון של חברת ממסי בהישג ידכם, כך שאם תמצאו את עצמכם תקועים בנקודה כזו או אחרת בכבישי הארץ, תוכלו לקבל את השירות היעיל והמהיר ביותר מנציגי החברה. עם פנייתכם למוקד שירות הלקוחות הטלפוני של החברה, מומלץ ביותר להכין מראש את פרטי ההזדהות המדויקים שלכם, על מנת שנציגי ממסי יוכלו להעניק לכם את השירות היעיל ביותר במהירות האופטימלית.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם ממסי שירותי דרך שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *