ליסקאר שירות לקוחות

ליסקאר שירות לקוחות

1900-72-4842
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-16:00
שישי: לא ידוע.

ליסקאר – סקירה כללית
חברת ליסקאר הינה חברה מוכרת בתחום שירותי הרכב בישראל. חברת ליסקאר מספקת שירותי ליסינג ומימון ללקוחות פרטיים ועיסקיים כאחד. החברה הינה חברה ותיקה שהוקמה בשנת 1992 כאשר היא עוסקת בעיקר במתן שירותי ליסינג על רכבים. היא פונה גם למגזר הפרטי וגם למגזר העיסקי ולמעשה מספקת שירותים לחברות ציבוריות, חברות היי טק שונות, קיבוצים ואף לרשויות המקומיות. ניתן למצוא בליסקאר מספר סוגים של ליסינג, כגון ליסינג מסוג תפעולי או מימוני. לחברת ליסקאר צי רכב גדול ובו מגוון גדול של מכוניות ודגמים, אשר נחלקים לפי רמות מחיר שונות. כאשר לקוח פונה לחברת ליסקאר לצורך הזמנת שירותי ליסינג כלשהם, החברה מתאימה לו את הרכב המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלו. חברת ליסקאר מתמחה בין השאר גם בשירותים של ליסינג לציוד עבודה, ציוד חקלאי, רכבים ייחודיים לתחומים אלה ועוד. ניתן לקבל מידע מורחב במוקד שירות הלקוחות של החברה, אשר זמין עבורכם במהלך שעות הפעילות.
ליסקאר שירות לקוחות – 04-8422727.

ליסקאר – שירות לקוחות
שירות לקוחות ליסקאר מטפל בכלל פניות הלקוחות לחברה, החל מפניות בנושא הצעות מחיר, בירור לגביי רכבים, תנאי ליסינג וכו וכלה בהזמנת שירותים, דיווח על תקלה ברכב, טיפול שוטף ברכבי הליסינג של החברה, טיפול בתהליך בחירת הרכבים ועוד. בכל שאלה או פנייה אתם מוזמנים להתקשר לחברת ליסקאר למוקד שירות לקוחות שלה, או לפנות ישירות לסניף החברה הקרוב לאיזור מגוריכם. שעות הפעילות של מוקד שירות לקוחות ליסקאר הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:00 – 19:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת ליסקאר יהיה סגור. חברת ליסקאר מציעה ללקוחותיה שירותי רכב שונים ודואגת להציע ללקוחות שלה גם שירותים לאורך זמן, כלומר שבמידה ולדוגמא אנו רוכשים מליסקאר רכב מיד ראשונה, יובטח לנו טרייד אין עתידי וכך נוכל להיות רגועים ובטוחים, שבעוד מספר שנים נוכל להגיע ולהתחדש ברכב חדש, מבלי הצורך למכור את רכבנו באופן עצמאי וזאת במידה ונבחר בכך כמובן.

ליסקאר – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של ליסקאר מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – רוצים לקנות רכב אבל מפחדים מההוצאה הכבדה? נמאס לכם לנסוע על רכב ישן, שכל הזמן סובל מתקלות? בדיוק בשביל זה קיימת האפשרות של ליסינג פרטי. חברת ליסקאר מציעה כיום ללקוחותיה מסלולים משתלמים של ליסינג תפעולי ומימוני באפס אחוז ריבית. בנוסף תוכלו להחזיר את הרכב הישן במקום התוספת במזומן וכך להנות מרכב חדש בתשלום חודשי קבוע שגם מוכר לכם לצורכי מס. במידה ואתם מתעניינים ברכב חדש, מומלץ להתקשר לשירות לקוחות ליסקאר לצורך בירור מסלולי הליסנג המוצעים בחברה, אשר יכולים להוזיל לכם עלויות ולאפשר לכם לנהוג על רכב חדש מטעם חברת ליסקאר.

טיפ שני – אל מוקד שירות הלקוחות של ליסקאר מומלץ לפנות בשעות הבוקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם ליסקאר שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *