ישראל היום טלפון

ישראל היום טלפון

1900-72-4789
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 07:00-17:00
שישי וערבי חג: 07:00-13:00

ישראל היום טלפון – ערוצי שירות
עיתון ישראל היום, המוכר כיום לכל ישראלי ממוצע, הינו חדש יחסית, והחל את דרכו בענף העיתונאות הישראלי רק ביולי 2007, אז יצא לאור הגיליון הראשון של העיתון ישראל היום, והוא הודפס תחילה רק בימים ראשון – חמישי. בנובמבר 2009 הושקה גם מהדורת סוף השבוע של העיתון. כיום, מופץ העיתון בכל בית שני בישראל, כשהוא מופץ חינם במגוון מוקדים כמו בתחבורה הציבורית, במוסדות הלימודים, במקומות עבודה ברחבי הארץ, ועוד.
העיתון ישראל היום זוכה למוניטין רב, וכותבים צעירים רבים בעלי כישרון בוחרים בו כפלטפורמת הכתיבה המועדפת עליהם. עם השנים, השתלבו בצוות הכתיבה המוביל של העיתון מבחר עיתונאים, פובליציסטים, ואנשי תקשורת מהשורה הראשונה, שהינם בעלי ניסיון עשיר ומקצועיות רבה.
מערכת ישראל היום מעמידה לרשות הקוראים מספר ערוצי שירות נוחים. באתר הבית של העיתון, בכתובת www.israelhayom.co.ilניתן ליצור קשר עם נציגי השירות העומדים לרשותכם במגוון נושאים. כמו כן, ניתן להשתמש בשירותי הדואר ולשלוח מכתבים למערכת ישראל היום בכתובת: רחוב השלושה 2, בניין B1 תל אביב. מעבר לכך, באתר הבית של העיתון ניתן לבצע מגוון פעולות, כמו הרשמה לניוזלטר, הרשמה לקבלת קריקטורה יומית, ולעוד מגוון שירותים ייעודיים. מעבר לכך, מערכת ישראל היום מעמידה לרשות הלקוחות מוקד שירות טלפוני ואופציה לפנייה במייל בכתובת [email protected]
ישראל היום שירות לקוחות – מספר טלפון
מוקד השירות הטלפוני של ישראל היום:
*8444 / 073-2472300
המוקד פעיל בימים א'-ה' בין השעות 07:00-17:00
בימי שישי בין השעות 07:00-13:00

ישראל היום שירות לקוחות – טיפ
באתר הבית של ישראל היום ניתן לקבל מגוון שירותים ולבצע מגוון פעולות. מומלץ לנצל את אופציית השירות המקוונת ולחסוך בזמן יקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם ישראל היום טלפון? ספרו לנו על חווית השירות.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *