ישפאר שירות לקוחות

ישפאר שירות לקוחות

1900-72-4817
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00 - 17:00
שישי: 08:00-13:00

ישפאר שירות לקוחות – ערוצי שירות
חברת ישפאר מוצרי צריכה הוקמה בשנת 2006, כחברה משותפת לברימאג דיגיטל אייג', ישפאר והום טק, והינה מבוססת על פעילותה של חברת ישפאר הום טק אשר נוסדה בראשית שנות השישים. ישפאר משווקת מבחר מכשירי אלקטרוניקה ביתיים ומוצרי צריכה מגוונים ממותגים מובילים, כשהיא חותרת לאספקת פתרונות מתקדמים לקהלים מגוונים ורחבים. שמה של החברה מייצג את ראשי התיבות Israel Far-East" " ומבטא את העובדה שחברת ישפאר מייצגת בישראל את סוני – ענק האלקטרוניקה היפני, באופן בלעדי. מעבר לכך, ישפאר אף משווקת בישראל את מחשביSONY VAIO , את מסכי ה-LCD של חברת Beko, ואת מבחר מוצרי היוקרה של המותגים הובר, אליקה ורוזייר. מוצרי ישפאר מופצים במבחר ערוצים, הן באופן ישיר והן ברשתות החשמל המובחרות ברחבי הארץ. חברת ישפאר מרחיבה את סל מוצריה באופן עקבי וחותרת למובילות בשוק אספקת מוצרי האלקטרוניקה בישראל, כולל אספקת פלטפורמות ניידות עדכניות ופלטפורמות מולטימדיה מקצועיות.

מעבדות השירות של ישפאר ממוקמות בהרצליה פיתוח, והן מספקות שירות בפריסה ארצית למוצרים המיובאים על ידי ישפאר. ארבע המעבדות המקצועיות המופעלות על ידי ישפאר מתמחות בתחומי הטלוויזיה, האודיו והווידיאו, והינן מצוידות באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, כאשר, במקביל, טכנאי החברה מאומנים ומודרכים על ידי מעבדת סוני העולמית, על מנת לאפשר להם להעניק ללקוחות שירות מקצועי ברמה בין לאומית. מעבר לכך, חברת ישפאר מעמידה לרשות לקוחותיה שירות תיקונים והתקנות כלל ארצי המספק שירות תיקונים יעיל ומהיר בבתי הלקוחות, על ידי טכנאים מומחים המודרכים על ידי חברת סוני העולמית. שירות נוסף לנוחיות הלקוחות הוא מוקד השירות הטלפוני מאחוריו עומדים נציגים מקצועיים המספקים מענה מקצועי ויעיל הכולל תמיכה טכנית, מידע מקצועי על מוצרי החברה, מענה בנושא תיקונים, ועוד. מחלקת חלקי החילוף של חברת ישפאר מספקת ללקוחות אביזרים וחלקי חילוף מקוריים מהיצרן.
באתר החברה בכתובת http://www.isfar.co.il/ ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות של החברה באמצעות טופס מקוון. כמו כן, ניתן להתרשם ממגוון מוצרי החברה, לנהל מנוי במועדון הלקוחות, ועוד.

ישפאר שירות לקוחות – מספר טלפון
נציגי השירות של חברת ישפאר עומדים לרשותכם בטלפון:
09-9711700
המוקד פעיל בימים א'-ה' בשעות 08:00-17:00 ובימי ו' בשעות 08:00-12:00
שעות פעילות המוקד בערבי חג : 08:00 – 12:00

ישפאר שירות לקוחות – טיפ
נציגי השירות של חברת ישפאר עומדים לרשותכם, למתן שירות מקצועי, יעיל ומהיר. מומלץ לנצל את אופציית השירות המקוונת העומדת לרשותכם באתר הבית של החברה ולחסוך בזמן יקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

ישפאר שירות לקוחות
1 (20%) 1 vote


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם ישפאר שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *