אינפיניטי שירות לקוחות

אינפיניטי שירות לקוחות

1900-72-4840
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

אינפיניטי שירות לקוחות – ערוצי שירות
מותג היוקרה אינפיניטי הינו מותג בין לאומי שמקורו בארצות הברית, וזכה להצלחה בכל רחבי העולם, מסין ועד אירופה, טרם הגעתו לישראל. המסר של אינפיניטי הוא אישי לכל לקוח, ומיועד לנהגים בעלי חזון, המחפשים חוויית נהיגה בראש אחר. אינפיניטי צפויה פחות, נועזת יותר, ומפתיעה הרבה יותר. המוחות שמאחורי אינפיניטי חותרים להענקת חווית בעלות מושלמת על הרכב לכל אחד מהלקוחות, כאשר הלקוח נמצא תמיד בראש סולם העדיפויות. המכוניות של אינפיניטי מעוצבות באופן ייחודי, כאשר כל הפרטים הקטנים והגדולים גם יחד מיועדים לספק ללקוח את חוויית הנהיגה הסוחפת והמהנה ביותר בכל מצב. רוח העיצוב משדרת מודרניות מתקדמת מחד, לצד פשטות מאידך, ומוצרי החברה מהווים קוקטייל ססגוני של פאר, אסתטיקה, כוח וחן, עם נגיעות יפניות מסורתיות, המשלימות את התמונה הקסומה של אינפיניטי.

באתר החברה בכתובת www.infiniti-cars.co.il ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות של החברה, להזמין קטלוג, להזמין נסיעת מבחן, להתרשם מדגמי החברה, להתעדכן בחדשות ובאירועים, ועוד. לרשותכם מפרט ייחודי של כלים שימושים, דרכו תוכלו לקבל מידע על טרייד אין, להתעמק בטכנולוגיות המתקדמות בהן נעשה שימוש ברכבי החברה, ועוד. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות המוקד הטלפוני של אינפיניטי, העומד לרשותכם 24 שעות ביממה.

אולמות התצוגה של אינפיניטי עומדים לרשותכם בכתובות הבאות:
– בית משכית, רחוב משכית 25 הרצלייה פיתוח
טלפון – 09-9509555
פקס – 09-9511955
שעות הפתיחה:
ימים א-ה 09:00-18:00
– רח' הלח"י 14 ראשל"צ מערב
טל': 03-9535333
– אולם תצוגה ירושלים
פייר קניג 43, אזור תעשייה תלפיות ירושלים
טלפון – 02-5661600
פקס – 02-5381520
שעות הפתיחה:
ימים א-ה 8:30-18:00
ימי שישי 8:30-13:00

אינפיניטי שירות לקוחות – מספר טלפון
מוקד ללקוחות אינפיניטי זמין במספר *8899
המוקד פעיל 24 שעות בכל ימות השבוע

אינפיניטי שירות לקוחות – טיפ
באינפיניטי חושבים עליכם לכל אורך הדרך. אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי החברה ולקבל שירות מקסימלי עבור כל שאלה ,בקשה או משאלה.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם אינפיניטי שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *