האוניברסיטה העברית טלפון

האוניברסיטה העברית טלפון

1900-72-4850
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-16:00
שישי: לא ידוע.

האוניברסיטה העברית טלפון – ערוצי שירות
האוניברסיטה העברית נחשבת לאחת המובילות בשוק האוניברסיטאות בישראל, ונכללת באופן קבוע ברשימת מאה האוניברסיטאות המובילות ברחבי העולם. האוניברסיטה העברית מציעה מגוון עשיר ונרחב של תחומי לימוד, כמו מדעי החברה והרוח, רפואה, משפטים, מנהל עסקים, חינוך, עבודה סוציאלית, תזונה, מדעי הטבע והחיים, ועוד. לרשות הסטודנטים עומדות כמאה תכניות לימוד שונות, המקיפות את מכלול תחומי המחקר והידע, כולל תכניות ייעודיות למצטיינים במגוון תחומים. כמו כן, האוניברסיטה מציעה מגוון תכניות משולבות העונות על צורכי רבים מהסטודנטים המוצאים עניין במספר תחומים שונים. האוניברסיטה העברית מציגה גם תכניות בין לאומיות, כמו תכנית לרכישת תואר מוסמך בבריאות הציבור, בה לומדים תלמידים מרחבי העולם, תכניות לתואר מוסמך בפקולטה למדעי החקלאות, המזון ואיכות הסביבה, אשר מיועדות לסטודנטים ממדינות מתפתחות, וכוללות לימודי מדעי הצמח, בעלי חיים ותזונה. התכניות כוללות קורסים בין לאומיים והשתלמויות מעשיות, כמו חקלאות ירוקה, ועוד. מעבר לכך, האוניברסיטה מציעה לימודי 27 שפות שונות באמצעות 90 קורסים.

באתר האוניברסיטה בכתובת: info.huji.ac.il ניתן לקבל מידע מפורט על אופציות הלימוד באוניברסיטה לתואר ראשון, שני ושלישי, מידע על מחקר ופיתוח, מידע על לימודי חוץ, מידע על חיי הקמפוס, כולל מידע על ספורט, דיור במעונות, נגישות, דת ומסורת, ועוד. באתר ניתן לעיין בתנאי הקבלה ולבדוק את סיכויי הקבלה לאוניברסיטה, לבצע הרשמה, לבדוק את סטטוס הפנייה, להיעזר בשאלות נפוצות ובמדריכים, להיעזר במגוון לינקים שימושיים ולהיעזר במגוון שירותים שימושים, כמו חיפוש מתקדם. באתר אף ניתן להתעדכן בחדשות באוניברסיטה, לעיין ברשימת החוגים, וליצור קשר עם נציגי השירות העומדים לרשותכם. מעבר לכך, ניתן לקבל מידע פרטני על פעילות תקציבית, להזמין פריטים מהמחסן, לעיין ברשימות תפוצה מנהליות, לעדכן פרטים אישיים, לעיין בלוחות שנת הלימודים, ועוד.

האוניברסיטה העברית מפעילה את יחידת הנגישות ומחויבת למתן מענה אופטימלי לתלמידים בעלי מוגבלויות, במטרה להעניק להם הזדמנות שווה ולאפשר להם לסיים את לימודיהם תוך מיצוי מקסימלי של יכולותיהם. באתר ניתן לקבל מידע פרטני אודות זכויות סטודנטים בעלי מוגבלויות באוניברסיטה.

האוניברסיטה העברית טלפון – מספר טלפון
– לנוחיות הסטודנטים עומד מוקד השירות והמידע הטלפוני, אשר מאפשר קבלת מענה אנושי, מהיר ואיכותי לסטודנטים ולמועמדים בתחומים שונים, כמו רישום, קבלה, שכר לימוד, ועוד.
טלפון: 02-5882888
פקס: 02-5880147
המוקד פעיל בימים א' – ה' בין השעות 08:30 – 16:30.
– לפניות בנושאי נגישות:
טלפון: 5880118- 02
הודעות טקסט: 054-8820680
דוא"ל: [email protected]
פגישות (בתיאום): קמפוס הר הצופים, בניין פרנק סינטרה, קומה 4 חדר 426
שעות פעילות:
יום א' 11:00-14:00
יום ג' 10:00-15:0
יום ד' 10:00-17:00
יום ה' 10:00-15:00
– לפניות למשרד דיקן הסטודנטים:
טלפון: 02-5882355
פקס: 02-5812738
דוא"ל: [email protected]

האוניברסיטה העברית טלפון – טיפ
מומלץ מאוד להיעזר באתר הבית של האוניברסיטה, המעמיד לרשותכם מגוון שירותים ומידע מקיף.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם האוניברסיטה העברית טלפון? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *