חשבשבת תמיכה

חשבשבת תמיכה

1900-72-4875
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 20:00 - 08:00
שישי: 15:00 - 08:00

חשבשבת תמיכה – ערוצי שירות
חברת חשבשבת הינה אחת מבתי התוכנה המובילים בישראל. ביו שורות החברה נמנים יותר ממאתיים עובדים, והיא כוללת שמונה עשר סניפים בישראל לצד סניף אחד בארצות הברית. חברת חשבשבת מפתחת ומספקת מבחר מוצרי תוכנה לבתי עסק בישראל ובעולם, ועל שורות לקוחותיה נמנים עשרות אלפי ארגונים ועסקים אשר עושים שימוש נרחב במוצרי חשבשבת.
באתר החברה בכתובת http://www.hash.co.il/ ניתן לקבל מידע מקיף ומפורט על שירותי החברה, להיעזר בתפריט שאלות ותשובות נפוצות, לקבל מידע על קורסים, לעיין ברשימת הסניפים בפריסה ארצית, ועוד. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות טופס ייעודי באתר. הטפסים העומדים לרשותכם לצורך יצירת קשר הם: טופס סיוע ללקוחות קיימים, טופס לקבלת שירות מכירות למתעניינים שטרם מנויים על לקוחות החברה וטופס להגשת הצעות ייעול שונות.
קישורים חשובים העומדים לרשות הגולשים באתר הם סיוע ללקוחות, תמיכה בבתי תוכנה, יצירת קשר עם נציגי המכירות, רשימת הסניפים בפריסה ארצית, ממשקים לתוכנת חשבשבת, ועוד. מעבר לכך, ניתן לקבל מידע פרטני אודות מערכת הנהלת חשבונות וניהול פיננסי, תשלומים, קבלת תשלומים בכרטיסי אשראי, שיווק, רכש וניהול מלאי, ניהול חנות וירטואלית, ומגוון שירותים נוספים הנחוצים לבעלי עסקים במגוון תחומים.
למשלוח דואר: בית-הלל 3 תל-אביב ישראל
ליצירת קשר באמצעות המייל: [email protected]

חשבשבת תמיכה – מספר טלפון
– טלפון מרכזייה
03-5631919
לקבלת שירות טלפוני בסניפים: באתר חשבשבת ניתן לאתר את הסניף הקרוב למקום מגוריכם וליצור קשר באמצעות מספרי הטלפון של הסניפים העומדים לרשותכם באתר.

חשבשבת תמיכה – טיפ
באתר חשבשבת ניתן לקבל מידע מפורט ומקיף על שירותי החברה, ולקבל סיוע לכל אורך הדרך. מומלץ להשתמש בשירותי האתר היעילים העומדים לרשותכם ולחסוך בזמן יקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם חשבשבת תמיכה? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *