עיתון הארץ טלפון

עיתון הארץ טלפון

1900-72-4766
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 06:30-12:00
שישי וערבי חג: 06:30-12:00

עיתון הארץ טלפון – סקירה כללית
עיתון הארץ הוא אחד העיתונים הראשונים שיוסדו בישראל. עד היום נהנה עיתון הארץ מהיותו מותג יוקרה בתחום העיתונאות בישראל. הארץ הוא עיתון המוכר בהיותו עיתון המביע עמדה ודעה ולא רק מדווח על אירועים שמתרחשים וחדשות יומיות. גיליונו הראשון של עיתון הארץ יצא כבר בשנת 1918 וכיום נוכל לקרוא את הכתבות המתפרסמות בעיתון הארץ מידי יום, גם באתר האינטרנט של העיתון. העיתון מציע לרכוש מנוי חודשי הן לגרסה המודפסת של העיתון, והן לגרסה הדיגיטלית המופצת באתר האינטרנט של העיתון. כדי לקבל פרטים נוספים אודות מבצעי המנויים העדכניים ולגביי הרשמה לגרסה המקוונת של העיתון תוכלו לפנות בכל עת למוקד שירות הלקוחות של עיתון הארץ בטלפון של המוקד. עיתון הארץ טלפון יספק לכם פרטים לגביי מחירי מנויים שונים, פתיחת מנוי חדש, העברת מנוי ללקוח אחר, או ביטול מנוי קיים ועוד.
מספר טלפון מוקד עיתון הארץ – 03-5121111.

עיתון הארץ מספר טלפון
עיתון הארץ מספר טלפון הוא 03-5121111 או 03-5121333 או 1-700-700506 או במספר המקוצר *5200 למחייגים מהנייד.
שעות פעילות במוקד של עיתון הארץ טלפון, הן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 6:30 – 12:00. ובימי שישי וערבי חג בין השעות 6:30 – 12:00.
עיתון הארץ טלפון יכול לתת לכם מידע רב אודות העיתון. החל מהתעניינות במנוי לגרסה המודפסת, או לגרסה הדיגיטלית, מידע על הכותבים של העיתון, מוספים, שעות הגעת העיתון הביתה למנויים, איזורי חלקה ואפילו תלונה על עיתון שלא הגיע ליעדו ובקשות פיצוי למינהן. בכל שאלה או בעיה מומלץ לפנות קודם כל לעיתון הארץ טלפון, או לעמוד הפייסבוק של העיתון, או לאתר האינטרנט של העיתון באמצעות עמוד צור הקשר באתר. חשוב לזכור כי שירותים רבים ניתן לקבל ישירות דרך אתר האינטרנט של החברה, כמו רישום למנויים וכו', וכך נוכל לחסוך מאיתנו את שיחת הטלפון למוקד שירות הלקוחות של החברה.

עיתון הארץ – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של עיתון הארץ מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – מעוניינים להרשם כמנויים לעיתון הארץ אך חוששים מההתחייבות הכרוכה בכך? רוצים לקרוא את העיתון בכל בוקר, אבל נמאס לכם שהוא לא מגיע בזמן? רוצים לקרוא עיתון אבל מנסים לשמור על הסביבה? בדיוק בשבילכם קיימת האפשרות החדשנית של מנוי דיגיטלי. המנוי הדיגיטלי מאפשר לכם לקרוא את כל תכני העיתון ללא התחייבות, מתי שתרצו, ללא תלות בשליח שיביא את העיתון עד לפתח ביתכם וכמובן במחיר מוזל ומשתלם יותר. עברו עוד היום לקריאת העיתון בצורה הדיגיטלית ותחסכו כסף רב ותהנו מיתרונות רבים.

טיפ שני – אל עיתון הארץ מספר טלפון מומלץ להתקשר בשעות הצהריים המוקדמות של היום (סביבות השעה 12). בשעות אלה המוקד פנוי וזמין יותר לענות לשיחתכם במהירות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם עיתון הארץ טלפון? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *