גרופון טלפון

גרופון טלפון

1900-72-4744
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

גרופון – סקירה כללית
חברת גרופון הינה חברה בינלאומית, אשר שלה סניף בישראל. החברה היא למעשה פורצת הדרך הראשונה בתחום הקופונים הוירטואליים. כאשר היא הציעה ללקוחותיה מגוון רחב של קופונים על מוצרים בתחומים שונים, אשר מוזילים את המחיר בצורה משמעותית. האופן שבו עובדת השיטה של גרופון, הוא להשיג הנחה משמעותית על מוצר, או שירות מסויים, על בסיס הכוח של הכמות העתידית והמובטחת לספק השירות או המוצר. למעשה גרופון מציעים לנו מגוון רחב של מוצרים בתחום החשמל, בית, פנאי, תיירות ועוד ואנו יכולים לרכוש אותם באמצעות אתר גרופון, או באמצעות גרופון טלפון במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק של אותו מוצר. כדי שמכירה תצא לפועל יש צורך במספר רוכשים ראשונים, שירכשו את המוצר וכך יגיעו למכסה אותה דורש הספק. כדי ליצור קשר עם חברת גרופון ישראל ניתן לפנות למייל שירות הלקוחות המופיע באתר האינטרנט של החברה, או באמצעות גרופון טלפון.
גרופון טלפון מוקד שירות לקוחות – 09-7662157.

גרופון – מספר טלפון
מעוניינים לרכוש מוצר מסויים שמוצע למכירה באתר האינטרנט של גרופון, אך רוצים לקבל פרטים נוספים? רכשתם מוצר ואתם מעוניינים לברר לגביי איסוף עצמי שלו? רוצים לבטל עסקה שבוצעה באמצעות אתר גרופון? בכל שאלה ניתן לפנות ישירות למספר טלפון של חברת גרופון. במוקד שירות הלקוחות תוכלו לקבל מידע אודות המוצרים והשירותים המוצעים למכירה באתר האינטרנט של החברה, או לחילופין להתלונן על משלוח שלא הגיע, לבטל עסקה, להתייעץ ועוד. גרופון טלפון נותן מענה ללקוחות החברה הקיימים והחדשים במהלך שעות הפעילות שלו. מעבר לשעות הפעילות ניתן לפנות למוקד טלפון גרופון, גם באמצעות אתר האינטרנט של החברה ובאמצעות המייל שלה [email protected] נציגי החברה יחזרו אליכם ביום הפעילות הבא בנוגע לפנייתכם.

גרופון – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של גרופון מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – בכניסתכם הראשונה לאתר גרופון תתבקשו למסור מייל. ברוב המקרים איננו אוהבים למסור מיילים באתרי אינטרנט, מכיוון שזה עלול להוביל למתקפת ספאם במייל. אך דווקא באתר גרופון, מסירת המייל היא מומלצת, שכן לא תמיד נוכל להיכנס לגרופון לבדוק קופונים חדשים ובאמצעות המייל נקבל דיווח על כל הקופונים החדשים והרלוונטים עבורנו, באופן מיידי וכך לא נוכל לפספס קופונים שחיכינו להם. חשוב לזכור כי כל קופון הוא בעל תוקף ואנו עלולים להפסיד קופון מסויים, במידה ולא נכנס בזמן לאתר לבדוק. בנוסף מומלץ מאוד להזין את כתובת המגורים שלנו, כך גרופון יוכל למעשה להפנות אותנו אך ורק לקופונים הרלוונטים לאיזור מגורנו. זאת במיוחד בתחום השירותים השונים, כגון ספא, חנויות, מסעדות ועוד.

טיפ שני – אל מוקד גרופון טלפון מומלץ להתקשר בשעות הבוקר המוקדמות. בשעות אלה המוקד מקבל פחות שיחות באופן יחסי ולכן זמני ההמתנה קצרים במיוחד ותקבלו מענה איכותי מנציג בתוך זמן קצר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

גרופון טלפון
1.63 (32.5%) 8 votes


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם גרופון טלפון? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

יש 21 תגובות לעמוד גרופון טלפון

 1. מלבד ההמתנה הארוכה, ומלבד העובדה שלא חזרו אליי לאחר פניה במייל שזה ממש גרם לי לתושה של חוסר אמינות אך לשמחתי הנציגה שכן ענתה לטלפון אמרה כי תפעל לזיכוי בשני ימי עסקים ותשלח לי אישור על ביטול העיסקה למייל שזה ממש משפר את חוות הדעת. אמשיך לקנות ולהשתמש בשרותי גרופון גם בעתיד.מקווה שיבררו עם בית העסק ממנו רכשנו מדוע לא עמדו בלוחות הזמנים שפרסמו וגרמו לאימי עוגמת נפש גדולה.

 2. מאת רפי לימור:

  בשום פנים ואופן אי אפשר ליצור איתכם קשר לקבל נציג!!!!

 3. מאת צבי ברקאי:

  בקשתי מס' פעמים להסיר את כתובת הדוא"ל מהאתר, ולא לקבל יותר הצעות.
  תודה מראש.
  צבי ברקאי

 4. זה פשוט סיוט להשיג את שרות הלקוחות מענה אנושי???

 5. האתר הרשמי שלהם לא ידידותי למשתמש בכל הקשור ליצירת קשר.אין שם מספר טלפון ואין אופציה לכתוב להם מייל.
  גם שמשיגים את הטלפון שלהם במקום אחר הם אינם עונים גם אחריי המתנה ארוכה מאד.

 6. לא מצליח להגיע לשרות טלפוני .

 7. מאת ענת:

  לא מצליחה להגיע לנציג טלפוני
  לא מצליחה לבטל עסקה דרך האתר מקבלת הודע ה- אופס !!! רענן את הדף ונצליח
  נראה מגמתי וחבל !!!

  אני לקוחה קבועה של גרופון נתקלתי בבעיה ואין לי דרך נוחה לבטל

 8. מאת יוליה:

  זוועה!!!! לא מצליחה להגיע למענה אנושי!!

 9. מאת ליפז חיון:

  מתקשרת לשירות לקוחות ואין מענה ומתנתקת השיחה כל הזמן
  אני רוצה לבטל הזמנה במיידית !! לא מרוצה מהשירות כבר פעם שנייה שאני עושה רכישה ולא מרוצה .
  אשמח שתצרו קשר במייייידי !!!!!!!!!!!

 10. מאת יוסי:

  כשרוכשים גרופון זה לוקח שניות אבל אם ישנה בעיה ופג תוקף הגרופון וצריכים את עזרתכם כבר זה סיפור בפני עצמו כבר קשר אתכם לא קיים אבל ככה לא מתנהגת חברה שמכבדת את עצמה

 11. מאת דקלה:

  בטעות רכשתי גרופון ואף אחר לא חוזר כבר שבוע השארתי הודעות וכלום

 12. מאת סווטה:

  שרות גרוע ביותר אין מענה טלפוני פשוט מתיש להמתין על הקו בלי מענה.
  מפסיקה לקנות מהם .

 13. מאת אורה עוז:

  שרות גרוע ביותר,לא ניתן להשיגם טלפונית….הם אמורים לזכות אותי לפני כחודש וחצי בשל כשל עיסקה ועד היום ללא מענה.לא ממליצה ….זו לא חברה שמכבדת את עצמה יודעים רק לפרסם ולשווק ללא שרות.
  .

 14. מאת אורה עוז:

  שרות גרוע לא ניתן להשיגם בטלפון ….הם אמורים לזכות אותי בסכום רכישה מלא בשל מוצר פגום שהוחזר על ידח לקוח אחר והגיע אלי כמוצר חדש!!!!.

 15. מאת לקוח "מרוצה":

  גועל נפש!!!
  מענה אין שירות אין תקליט שמבטיח שיחזרו אלייך כעבור נספר שעות חוזרים והפלא ופלא שוב פעם אותו התקליט ממליץ לכולם להתרחק מהם לא נראים אמינים שרות של ימי הביניים שהחברות הגדולות יכלו להזיק לקוחות בהמתנה של שעות, חצופים!!!

 16. מאת יוליה:

  כל מה שנאמר קודם תקף גם אצלי. אני רוצה לבטל את השובר דחוף!!!!! אני גם רוצה לקבל את נציג השירות לאחר שכבר כמעט שבועיים אני מנסה ליצור קשר עם שירות הלקוחות!!!! דבר כזה קורה לי פעם ראשונה. היו המתנות ארוכות אבל תמיד הגעתי לנציג. כנראה צריך לפנות לעיתונות וטלויזיה כדי שינסו להשיג אותכם בטלפון! אני מצפה ליצירת קשר מיידית לפני שהשובר שלי יהיה פג תוקף – באשמתכם!!!

 17. מאת מיכל:

  אני כבר 45 דקות ממתינה שמישהו יענה לי

 18. מאת תמר:

  אי אפשר ליצור קשר ולא חוזרים למיילים

 19. מאת אביבה גרשון:

  אני על הקו כבר 45 דקות ועדיין לא התפנה אלי נציג שרות!!!!!! מעניין עוד כמה זמן אחכה!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *