גולן טלקום שירות לקוחות

גולן טלקום שירות לקוחות

1900-72-4742
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-21:30
שישי: 8:00-13:30

גולן טלקום שירות לקוחות
גולן טלקום היא חברת תקשורת ישראלית שהתפרסמה בארץ בעיקר בזכות המודל העסקי שלה המבוסס על תמחור חודשי נמוך וקבוע למכשירים הסלולריים (במקום להתבסס על דקות שיחה בדומה לשאר החברות). החברה הוקמה על ידי יזמים ישראלים והפכה לאבן דרך בתעשיית התקשורת הסלולרית בתוך זמן קצר. לגולן טלקום נקודות מכירה בכל רחבי הארץ מהצפון ועד לדרום, בהם נמכרות מגוון חבילות סלולריות בתעריפים מוזלים המתאימות לכל סוגי הלקוחות.

גולן טלקום שירות לקוחות – ערוצי שירות
לקוחות החברה יכולים לפנות לנציגי השירות של החברה באמצעות הטלפון, הפקס או האימייל וכן להצטרף לשירות גולן טלקום באמצעות טופס הרשמה מקוון הנמצא באתר האינטרנט בכתובת: www.golantelecom.co.il. שירותים נוספים שניתן לקבל באתר האינטרנט: קבלת מידע אודות מבצעים לחבילות הסלולריות, מידע אודות שירותים לניהול עצמי, תעריפי שיחות, שאלות ותשובות במגוון נושאים (תמיכה טכנית, תפעול מכשירים ועוד), מדריכי תפעול למגוון מכשירים, קבלת מידע על מסלולי גולן טלקום חו"ל, דיווח על תקלות, רשימת נקודות מכירה ועוד. בנוסף, כל לקוח יכול להיכנס לאזור האישי שלו ולבצע פעולות שונות עפ"י סיסמא ומספר טלפון.
הכתובת של גולן טלקום למשלוח מכתבים: גולן טלקום בע"מ, ת.ד.2058 תל אביב- יפו, 61020.

גולן טלקום שירות לקוחות – טלפונים ושעות פעילות
– מספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות המרכזי של גולן טלקום לכל פניה ושאלה בנוגע לחבילות ותפעול מכשירים סלולריים הוא: 0058* (שיחת חינם מרשת גולן טלקום). שעות הפעילות במוקד: בימים א'-ה' בין השעות 08:00-21:30 ובימי ו' בין השעות 08:00-13:30. מספר הטלפון למחייגים מחו"ל: +972585555858 ומספר הפקס: 072-2220058.
– מספרים נוספים של מוקד הלקוחות הטלפוני: 1800016058 / 1700016058.
– מספרי טלפון לדיווח על אובדן מכשיר או מכשיר גנוב: 1800016059/ 1700016059.המוקד פעיל 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.
– המחלקה לפניות הציבור של גולן טלקום מקבלת תלונות ופניות בנושאים שלא סופק להם מענה בשירות הלקוחות במייל: [email protected] או בחיוג למספר: 0058*.

גולן טלקום שירות לקוחות – טיפים שימושיים
טיפ ראשון: באתר האינטרנט של גולן טלקום ניתן לקבל מידע עדכני על מבצעים משתלמים לחבילות סלולריות בתוספת עיקרי פרטי התוכנית. המידע מופיע תחת הקטגוריה "עיקרי פרטי תכנית – מבצעים".
טיפ שני: במידה והנכם טסים לחו"ל באופן סדיר ומעוניינים בחבילה סלולרית המותאמת לצרכים שלכם, באפשרותכם להקיש את יעד הטיסה ולקבל מידע אודות חבילת הגלישה המתאימה. ניתן להגיע לשירות על ידי לחיצה על "חו"ל" בתפריט הראשי.
טיפ שלישי: באזור השירות האישי ניתן לבצע פעולות רבות ללא צורך בתשלום. כמו למשל שימוש במאגר המודיעין המקוון לאיתור מספרי טלפון במקום שיחה למוקד 144, התקנה והסרה של שירותים כולל התנתקות מ"גולן טלקום", בדיקת מצב חשבון, עדכון פרטים כולל כרטיס אשראי, דיווח על תקלות ועוד.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם גולן טלקום שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

One Response to גולן טלקום שירות לקוחות

  1. מאת יעקובי זהבה:

    שירות לקוחות מעליב, מתנשא , שאינו מקשיב ללקוח, הלקוח הוא פראייר .
    החוויה בהחלט תגרום לכך שאדאג שכל מי שחושב לעבור לחב' גולן שיחשוב פעמיים
    אם כדאי לו לעבור לחברה גזלנית .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *