אלקטרה שירות לקוחות

אלקטרה שירות לקוחות

1900-72-4816
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 07:30-16:00
שישי: 07:30-12:00

אלקטרה שירות לקוחות – ערוצי שירות
חברת אלקטרה מתמחה באספקת פתרונות מיזוג מזה 60 שנה, ונחשבת לגורם מוביל ומרכזי בשוק מיזוג האוויר הישראלי. תדיראן מחויבת לאספקת מוצרים שהינם תוצר של טכנולוגיות בין לאומיות מתקדמות, איכות ללא פשרות, ועיצוב חדשני, אשר מיישמים את עקרונות ההגנה על איכות הסביבה, תוך חיסכון מקסימלי באנרגיה. מפרט המוצרים הנרחב של אלקטרה מכיל מגוון עשיר ונרחב של מזגנים ביתיים בתפוקות שונות, תכונות וגדלים, כולל מזגנים עיליים, מערכות מולטי מפוצלות ויחידות מיני מרכזיות המבוססות על טכנולוגיית אינוורטר, ויחידות קצה למים, כולל יחידות מתועלות, קאסטות, יחידות עילית, מפוחי נחשון, ועוד. מערכות המיזוג המתקדמות של חברת אלקטרה עומדות בתווי התקן הבין לאומיים המתקדמים ביותר, וקיבלו את אישורם של מכוני התקינה המתקדמים בעולם. מעבר לנושא המיזוג, חברת אלקטרה עוסקת בשיווק, הפצה, מכירה ושירות למגוון מוצרי חשמל ביתיים, כאשר עם השנים פעילות חברת אלקטרה הולכת ומתרחבת, תוך חתירה בלתי נלאית למצוינות מקסימלית.

חברת אלקטרה אף מובילה את תחום שירות הלקוחות בעולם המיזוג, כאשר לקוחותיה זוכים לשירות יעיל ומקצועי לאורך שנים מרכישת המוצר. חברת אלקטרה נבחרה על ידי המבחן של המדינה במשך 3 שנים ברציפות כספק שירות הלקוחות הטוב ביותר בין חברות מוצרי החשמל. כמו כן, אלקטרה אף זכתה במקום הראשון בתחרות המצוינות בשירות של מי"ל – המרכז הישראלי לניהול.
באתר החברה בכתובת http://air.electra-ecp.co.il/ ניתן ליצור קשר עם נציגי שירות הלקוחות העומדים לרשותכם, באמצעות טופס פנייה מקוון. כמו כן, ניתן ליצור קשר אישי עם מנהל שירות בחברה, לנוחיותכם. מעבר לכך, ניתן לקבל הדרכה לרכישת מזגן המותאם באופן אופטימלי לצורכי המיזוג של כל לקוח, ללמוד אודות החברה ומוצריה, ועוד. לקבלת שירות באמצעות דוא"ל: [email protected]מען למשלוח דואר: רחוב יוסף ספיר 1 א.ת.ח, ראשון לציון 75704.

מרכזי השירות של מזגני אלקטרה עומדים לרשותכם, לצורך רכישת חלקי חילוף ושלטים עבור מזגני החברה:
באזור הצפון: רחוב שמואל רוזוב 10, צ'ק פוסט, חיפה 04-8475550
באזור המרכז: רחוב ספיר 1, א.ת.ח. ראשון לציון 1700-50-4000
באזור הדרום: רחוב יאיר שטרן 18, באר שבע 08-6233991

אלקטרה שירות לקוחות – מספר טלפון
– מוקד שירות טלפוני
1700-50-4000 / 03-9530900
שעות פעילות המוקד:
בימים א'-ה': 07:30 – 16:00
בימי ו' וערבי חג: 07:30 – 12:00
– פקס:
03-9530889
– לקבלת ייעוץ:
222 – 222 – 1800

אלקטרה שירות לקוחות – טיפ
נציגי השירות של חברת אלקטרה עומדים לרשותכם בכל שאלה, משאלה או בקשה. מומלץ ליצור קשר באמצעות האופציה המקוונת העומדת לרשותכם באתר, ולחסוך בזמן יקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם אלקטרה שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *