אלדן שירות לקוחות

אלדן שירות לקוחות

1900-72-4771
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00-18:00
שישי: 8:00-13:00

אלדן – סקירה כללית
אלדן הינה אחת מחברות שירותי הרכב הגדולות בישראל. חברת אלדן מעניקה ללקוחותיה שירותי ליסינג, מכירת רכבים והשכרת רכבים. חברת אלדן נחשבת לחברה גדולה ואמינה בישראל, אשר לה סניפים בכל רחבי העולם ולכן ניתן להזמין דרכה רכבים בארץ ובחו"ל בקלות ובמהירות. שוקלים נסיעה קרובה לחו"ל ורוצים לשריין לכם רכב למשך החופשה עוד לפני הטיסה? מכרתם את הרכב שלכם וטרם קניתם חדש ואתם מעוניינים לשכור רכב לתקופה זו? בדיוק בשביל זה קיימת חברת אלדן. אתם מוזמנים לפנות לאלדן שירות לקוחות גם לשם בירור על השירותים השונים שהיא מעניקה, גם כדי לברר בעינייני כספים, קבלת הצעת מחיר, עדכון אמצעי תשלום וכו'. פנייה לחברת אלדן מתבצעת באמצעות הטלפון במוקד שירות הלקוחות של החברה, או באמצעות עמוד צור הקשר באתר האינטרנט שלה. חלק מהשירותים השונים ניתן לקבל באופן אוטומטי באתר.
אלדן שירות לקוחות – *3003.

אלדן – שירות לקוחות
מוקד שירות לקוחות של אלדן פועל למען לקוחות החברה ומעניק שירותים שונים' כגון קבלת הצעת מחיר, הגשת תלונה על שירות, קבלת שירות לאחר הזמנה וכו'. אלדן למעשה מספקת את כל שירותי הרכב הנחוצים לנו, החל מהשכרת רכבים, ליסינג פרטי ואף מכירת רכבים יד שנייה. ניתן להשיג את מוקד שירות הלקוחות בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת אלדן יהיה פעיל בשעות 8:30 – 14:00. מוקד שירות לקוחות אלדן קיים לצורך הענקת שירותים שונים ללקוחות החברה הקיימים וכן גם ללקוחות החברה הפוטנציאלים והמתעניינים החדשים בשירותי החברה. מוקד שירות לקוחות הוא למעשה המוקד, שמהווה את הקשר הישיר של הלקוח אל החברה ולכן מגיעות אליו פניות מגוונות. במידה ואתם מתעניינים בשירותים השונים שמעניקה חברת אלדן, כגון שירותי השכרת רכב, ליסינג פרטי או תפעולי, קניית רכב ואפילו לגביי השכרת רכב קירור, אתם מוזמנים לפנות ישירות למוקד שירות לקוחות אלדן.

אלדן – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של אלדן מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – בטרם נפנה למוקד של שירות לקוחות של אלדן, מומלץ להיכנס קודם לאתר האינטרנט של החברה. אתר האינטרנט של אלדן נחשב לנוח לתפעול ואינטואיטיבי, כך שלמעשה ניתן לבצע פעולות רבות ישירות באתר האינטרנט של החברה, במיוחד להזמין רכב ולשריין אותו ואף לשלם בצורה מאובטחת עבור השירות.

טיפ שני – במידה ובחרתם להתקשר למוקד שירות לקוחות אלדן, חשוב שתעשו זאת בשעות הצהריים של ימי אמצע השבוע. הסיבה היא שבשעות אלה המוקד פנוי יותר לקבלת שיחות, משום שבשעות אלה מתקבלות פחות שיחות למוקד ולכן המענה מהיר יותר ונוח.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם אלדן שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *