אדימקס שירות לקוחות

אדימקס שירות לקוחות

1900-72-4802
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 9:00 - 17:00
שישי: המוקד אינו זמין.

אדימקס שירות לקוחות – ערוצי שירות
חברת "פיקוק" מייצגת באופן בלעדי את חברת EDIMAX בישראל, והודות לכך, נהנית מקהל לקוחות נרחב ומגוון. החברה מבינה את מגוון הצרכים של קהל לקוחותיה, ומחלקת התמיכה המופעלת על ידה ערוכה למתן מענה לכלל הלקוחות, בכל מדרג הרמות הטכניות, ברמת זמינות גבוהה ובאדיבות רבה.
תפיסת העולם של "פיקוק" רואה את הלקוח בראש סולם העדיפויות, והיא מאמינה כי שירות איכותי ואמין הוא השער להצלחה עסקית לכל אורך הדרך.

חברת EDIMAX טכנולוגיות, מקדישה עצמה לייצור, לפיתוח ולעיצוב של פתרונות תקשורת עדכניים ומתקדמים, והיא חותרת לשדרוג ולשיפור תמידיים. חברת EDIMAX נוסדה בשנת 1986, ומאז, גדלה לאחת מיצרניות התקשורת הגדולות ברחבי העולם, כשבפרק זמן קצר יחסית של שני עשורים בלבד, הפכה החברה ליצרנית על המספקת את פתרונותיה המעולים לשותפים עסקיים כמו גם ללקוחות רבים בכל רחבי הגלובוס. באירופה, החברה הושקה לראשונה בשנת 1998. מאז, היא הלכה וגדלה במהירות מסחררת, ונכון להיום, משרתת יותר מעשרים מדינות שונות בתחומי אירופה בלבד!

צוות המהנדסים המוביל של חברת אדימקס מונה למעלה מחמישית מהסך הכולל של עובדיה בכל רחבי העולם. קו המוצרים של החברה מאופיין בחדשנות, בטווח מוצרים מגוון ונרחב ביותר, בעלויות נמוכות מול התועלת, ובמוצרים קלים ונוחים לתפעול. קו המוצרים של אדימקס כולל, בין היתר, מוצרי תקשורת קוויים ואלחוטיים כמו ראוטרים, משדרים אלחוטיים, אנטנות, כרטיסי רשת, שרתי מדפסות, מוצרי בלוטוס, מוצרי KVM, בוררי מקלדת, מסך ועכבר, מוצרי USB, ועוד מגוון רחב של מצורי איכות מתקדמים.

באתר החברה בכתובת http://www.pikok.co.il/ ניתן לקבל מידע מפורט ומקיף על מוצרי אדימקס ועל שירותי חברת פיקוק – היבואנית הבלעדית בישראל. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות טופס מקוון באתר. מען למשלוח דואר: עתיר ידע 11 כפר סבא. מיקוד: 44643
לקבלת שירות תמיכה באימייל ניתן לפנות למייל mailto:[email protected] בימים א' – ה' בין השעות 17.00 – 09.00

אדימקס שירות לקוחות – מספר טלפון
מוקד השירות הטלפוני עומד לרשותכם בטלפון:
09 – 7601346
המוקד פעיל בימים א' – ה' בין השעות 17.30 – 08.30
פקס: 09 – 7457182

אדימקס שירות לקוחות – טיפ
באתר החברה ניתן לקבל מידע מפורט על מוצרי אדימקס ועל שירותי חברת פיקוק. כמו כן, ניתן ליצור קשר בקלות ובמהירות עם נציגי השירות באמצעות טופס באתר. מומלץ להשתמש באופציית השירות המקוונת ולחסוך בזמן רב.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם אדימקס שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *