עדן טבע מרקט שירות לקוחות

עדן טבע מרקט שירות לקוחות

1900-72-4853
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 07:00-17:30
שישי: לא ידוע.

עדן טבע מרקט שירות לקוחות – ערוצי שירות
עדן טבע מרקט נוסדה בשנת 2003 בידי איש העסקים גיא פרוביזור, ובמהירות רבה הפכה לרשת סופרמרקטים מובילה בישראל המתמחה באופן ייחודי במזון אורגני, במזון טבעי, במוצרים אקולוגים ובתוספי תזונה. כיום, עדן טבע מרקט מספקת שירות ללקוחות שוחרי בריאות רבים בכל רחבי הארץ, ותורמת תרומה רבה וייחודית לעידוד מגמת הצריכה של מזון בריא ואורגני ושל השיבה לאורח חיים טבעי ובריא.
סניפי עדן טבע מרקט פרושים בכל רחבי הארץ, כאשר כל אחד מהסניפים זכה לאישור כסופרמרקט אורגני, ומפוקח על ידי הארגון לחקלאות אורגנית.
ממד ייחודי נוסף בחוויית הצריכה של עדן טבע מרקט בא לידי ביטוי באתר האינטרנט של החברה, המאפשר לבצע רכישות מבלי לצאת מהבית. בכך, מאפשרת החברה שילוב אופטימלי של מזון אורגני וטבעי באורח החיים המודרני, המתאפיין במחסור בזמן. בלחיצת כפתור, ניתן להזמין מגוון מוצרים משובחים, כמו פירות וירקות אורגניים וטריים, מבחר מוצרי חלב, קטניות ותבלינים, מוצרים נטולי גלוטן, תבלינים וקטניות, מזון קפוא, וויטמינים, מוצרי ניקיון אקולוגיים, ועוד.
הסניף האינטרנטי של עדן טבע מרקט בכתובת: http://www.edenteva.co.il/ הינו ידידותי למשתמש ומציע לרכישה את מרבית המבחר העומד לרשות הלקוחות בסניפים הפיזיים. מעבר לכך, ניתן לקבל באתר מידע מקיף ומגוון אודות החברה ואודות סניפי הרשת השונים, לעקוב אחר סטטוס והיסטוריית הזמנות, להתעדכן בנושאי שרות לקוחות, להתעדכן בתנאי מבצעים, להיעזר במדריכים יעילים, להתעדכן במדיניות ההחזרות, בזמני החלוקה, באזורי המשלוחים, ועוד. כמו כן, ניתן לנהל באתר חשבון אישי וליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות טופס מקוון העומד לרשותכם באתר.
עדן טבע מרקט שירות לקוחות – מספר טלפון
מוקד שירות לקוחות: 1800-990-990
שעות פעילות: בימים א’ – ה’: בין השעות 09:00-20:00
ביום ו’: בין השעות 09:00-13:00

עדן טבע מרקט שירות לקוחות – טיפ
אתר עדן טבע מרקט מאפשר שמירה על אורח חיים בריא, תוך חיסכון ניכר בזמן. מומלץ לנצל את האופציה המקוונת ולחסוך בזמן יקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם עדן טבע מרקט שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *