דלק שירות לקוחות

דלק שירות לקוחות

1900-72-4832
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 24/7
שישי: לא ידוע.

דלק שירות לקוחות – ערוצי שירות
חברת דלק נוסדה בשנת 1951 על ידי הממשלה. כיום, חברת דלק מחזיקה בחברות בנות רבות בתחומי הלוגיסטיקה והאנרגיה, ובמאות תחנות דלק בפריסה ארצית נרחבת. כמו כן, החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מבחר חנויות נוחות (מנטה), המציעות מזון, שירותי משיכת מזומנים, אינטרנט אלחוטי, כרטיסי הטענה לסלולר, ועוד. כמו כן, חברת דלק מפעילה מתחמים קמעונאיים מתקדמים המציעים מגוון שירותים מתקדמים לרכב, כולל שירותי צמיג, שירותי רחיצה וסיכה ומוצרי רכב.
חברת דלק אף מעמידה לרשות לקוחותיה שירות דלקן, שהינו חלק ממערך תדלוק ממוחשב לניהול הבקרה ולתשלום של עסקאות דלק. השירות חוסך את הצורך בשימוש בכרטיסי תדלוק, והינו יעיל ביותר לבעלי ציי רכב בכל סדר גודל.
באתר הבית של החברה בכתובת www.delek.co.i ניתן לקבל מידע נרחב ומפורט אודות מתחמי תדלוק, מוצרים, שירותים, מחירונים ונקודות שירות בפריסה ארצית, לנהל דלקנים לציי רכב, ועוד. כמו כן, באתר מגוון טפסים שימושיים להורדה.
חברת דלק מעמידה לרשות לקוחותיה מספר ערוצים לקבלת שירות, כולל טופס מקוון באתר הבית בכתובת www.delek.co.i, ומוקד שירות טלפוני, הכולל ניתוב שיחות לשלוחת השירות הייעודית לדלקן. בשלוחה זו ניתן לקבל מידע ושירות בכל הנוגע לדלקנים, כולל הזמנת דלקנים, תיאום התקנות, בירורי חשבון, ועוד.
דלק שירות לקוחות – מספר טלפון
– מוקד שירות: 1800-600-600
חיוג מקוצר:
*דלקן 2584*
*דלק 258*
המוקד פעיל בכל ימות השבוע, 24 שעות ביממה.

דלק שירות לקוחות – טיפ
חברת דלק עומדת לרשותכם בכל שעה. בפנייה לקבלת שירות אישי בנוגע לדלקנים וכו', מומלץ להכין מראש את פרטי הזיהוי המלאים, על מנת לקצר את זמן הטפול בפנייה ולאפשר לנציגי השירות להעניק לכם את השירות היעיל והמהיר ביותר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם דלק שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *