כלל ביטוח שירות לקוחות

כלל ביטוח שירות לקוחות

1900-72-4768
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:00 - 16:00
שישי: לא ידוע.

כלל ביטוח שירות לקוחות – ערוצי שירות
חברת כלל ביטוח הינה חלק מקבוצת כלל שפעילותה מתפרשת ברחבי הארץ והעולם. כלל ביטוח מספקת מגוון שירותים ומוצרי ביטוח ללקוחות פרטיים ועסקיים, ומשווקת את אופציות הביטוח שלה באמצעות כ – 2000 סוכני ביטוח. כלל ביטוח כוללת חטיבה העוסקת בביטוח כללי וחטיבה נוספת העוסקת, במקביל, בביטוח חיים. בחטיבת הביטוח הכללי כלולות מגוון תכניות ביטוח הכוללות ביטוחי רכב, ביטוחי חבויות, ביטוחי רכוש, ומגוון שירותים מתקדמים לבעלי עסקים ולפרטיים. חיטבת ביטוח החיים הינה המובילה בישראל בניהול של חיסכון לטווח ארוך, כולל ביטוחי חיים, קרנות פנסיה ומגוון קופות גמל. חטיבה זו מספקת היצע נרחב של פתרונות ביטוח ללקוחות עסקיים ולפרטיים. בין לקוחות החטיבה נכללים תאגידים מובילים בישראל. חטיבת הבריאות מספקת מגוון פתרונות בתחום הביטוח הבריאותי, ומציעה מכלול נרחב של מוצרי ביטוח לפרטיים, למשפחות, לקולקטיבים ולקבוצות ייחודיות כמו נשים, ילדים, עובדים זרים, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח לישראלים במהלך שהות מחוץ לגבולות הארץ, ועוד. באתר החברה בכתובת www.clalbit.co.il ניתן לקבל מידע נרחב ומקיף אודות מוצרי כלל ביטוח, וליצור קשר עם נציגי שירות הלקוחות. לרשומים באתר ניתנת האפשרות לעקוב אחר הסטטוס של תביעות רכב ודירה, לקבל מידע אודות חסכונות והלוואות, לצפות במידע אודות הביטוחים שברשותם ולעיין בדוחות שלהם. מוקדי השירות הטלפוניים של חברת כלל ביטוח עומדים הכן לשירות הלקוחות בשעות משתנות. מוקדי החירום של החברה עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה. קבלת קהל פרונטלית מתקיימת בסניפי כלל ביטוח בירושלים, חיפה ופתח תקווה, בימים א' – ה' בין השעות 16.00 – 09.00.

כלל ביטוח שירות לקוחות – טיפ
בפנייתכם אל מוקד שירות הלקוחות של כלל ביטוח מומלץ להצטייד מראש בכל הפרטים המזהים הדרושים, על מנת שנציגי השירות יוכלו לספק לכם שירות מהיר ויעיל.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם כלל ביטוח שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *