כספית שירות לקוחות

כספית שירות לקוחות

1900-72-4876
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 20:00-08:00
שישי: 13:00-08:00

כספית שירות לקוחות – ערוצי שירות
כספית הינה תוכנה להנהלת חשבונות מבית התוכנה "כספית תוכנה בע"מ", אשר מתמחה באספקת תוכנות עבור הנהלת חשבונות ובאספקת מערכות מידע מבוססות web. התוכנה מיועדת להנהלת חשבונות חד-צידית, ובעזרתה ניתן לבצע את כל הקשור בהנהלת החשבונות של העסק, או לחילופין, להשתמש בה רק להפקת חשבוניות.
נקודת המבט של כספית הינה של נקודת מבטו של בעל עסק אשר מעונין וצריך לדעת: מי חייב לו כסף, וכמה, אילו שיקים עליו להפקיד בבנק בכל יום, האם העסק מצוי במצב רווח או הפסד, ומגוון שאלות עסקיות נוספות אחרות. למעשה, תוכנת כספית מנוגדת לתוכנות הנהלת חשבונות אחרות אשר מיועדות למנהלי חשבונות מקצועיים. רישיונות ההפעלה לשימוש בכספית נמכרים ברישיון לשנה.בתוכנה ניתן לנהל מספר בלתי מוגבל של עסקים, אך יש לרכוש רישיון נפרד עבור כל עסק.

כספית מיועדת לעסקים קטנים ובינוניים, כמו גם לעוסק פטור, והיא כוללת מספר גרסאות:
– כספית: הגרסה הבסיסית אשר בה ניתן להשתמש לצורך הנהלת חשבונות מלאה, או לצורך הפקת חשבוניות בלבד.
– כספית פלוס: גרסה משודרגת המציעה, מעבר לתכונות של תוכנת כספית בסיסית, גם תעודות משלוח, הצעות מחיר, ריכוז יתרות ללקוח, דוחות מצב קופה, מאגר פריטי חיוב במטבע זר, ועוד.
– כספית + מלאי: גרסה זו דומה לגרסת כספית פלוס, אך מכילה בנוסף לכך גם מודול מלאי. גרסה זו מיועדת לעסקים להם נדרשת היכולת לנהל את המלאי, להפיק הצעות מחיר הכוללות תמונות מוצרים או אופציה לצרף אחריות לחשבוניות באופן אוטומטי.
– כספית + לעורכי דין: מותאמת לעורכי דין ומאפשרת להפיק חשבוניות עורכי דין, לגבות שכר טרחה, לחייב בהוצאות, ועוד.
– כספית לעוסק פטור: גרסה מוזלת אשר מותאמת באופן ספציפי לעוסקים פטורים, ללא חשבוניות מס.
– כספית לעמותות: מותאמת למלכ"רים ולעמותות, ניתן להנפיק בה קבלות לתרומות וחשבונות, כתחליף לחשבוניות מס.
– כספית פלוס יועצים: גרסה המותאמת לבעלי עסקים הגובים מלקוחותיהם תשלום על בסיס שעתי, כמו ייעוץ עסקי וכדומה. בתוכנה מסך מתאים להזנת שעות עבודה, מהן ניתן להנפיק חשבוניות באופן ישיר.
באתר הבית של כספית בכתובת http://www.caspit.biz/ ניתן לקבל מידע מפורט על שירותי החברה, לצפות בסרטון הדגמה, להזמין מוצרים, להשתתף בפורום התמיכה באתר, להתעדכן בחדשות, ועוד. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות טופס מקוון. אופציות נוספות לקבלת שירות הן באמצעות מוקד השירות הטלפוני, באמצעות הפקס, באמצעות דף הפייסבוק של החברה ובאמצעות הדואר האלקטרוני בכתובת [email protected] מען לשליחת פניות בדואר: ת.ד. 164, עין שריד, 4069700

כספית שירות לקוחות – מספר טלפון
טלפון: 077-9233325
שעות פעילות המוקד: בימים א' – ה' בין השעות 9:00 עד 18:00
פקס: 077-3179300

כספית שירות לקוחות – טיפ
כספית מעמידה לרשות לקוחותיה אתר יעיל, המכיל מגוון אופציות למתן שירות מושלם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות האתר ולחסוך בזמן יקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם כספית שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *