באדגט שירות לקוחות

באדגט שירות לקוחות

1900-72-4811
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-18:00
שישי: 08:00-16:00

באדגט – סקירה כללית
חברת באדגט הינה אחת מחברות המעניקות שירותי רכב שונים המצליחות בישראל. באדגט נחשבת לחברה השלישית בגודלה בארץ והיא חברה בינלאומית, אשר לה סניפים בכל העולם. חברת באדגט מעניקה שירותי השכרת רכב בארץ ובחו"ל וכן שירותי ליסינג שונים ואף מכירת רכבים מיד ראשונה (רכבים שחזרו אחרי ליסינג או מהשכרה). חברת באדגט קיימת מתחילת שנות השמונים והיא מונה כיום מעל לעשרים סניפים בכל רחבי הארץ. במידה ואתם מעוניינים לברר פרטים לגביי אחד השירותים המוענקים על ידי חברת באדגט, או שאתם רוצים לקבל הצעת מחיר ספציפית ולשריין לעצמכם רכב כלשהו, מומלץ להתקשר למוקד שירות לקוחות באדגט. במוקד שירות לקוחות באדגט יוכלו להעניק לכם מידע נרחב אודות שירותי החברה השונים ואף לתת לכם הצעות מחיר ספציפיות וכן להזמין עבורכם את הרכב הדרוש לכם. במידת הצורך עומד לשירותכם גם הסניף החדש של חברת באדגט הממוקם בשדה התעופה הראשי של ישראל – נתב"ג והוא פועל בכל שעות היממה.
באדגט שירות לקוחות – *2200.

באדגט – שירות לקוחות
מוקד שירות לקוחות באדגט עומד לשירותכם בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת באדגט יהיה פתוח בשעות 9:00 – 12:00. המוקד הטלפוני של שירות לקוחות באדגט מציע שירותים שונים, כמו קבלת הצעות מחיר להשכרת רכבים בארץ או בחו"ל, בירור מיקום סניפי הרשת השונים, בירור לגביי רכישת רכבים מיד ראשונה, תלונה על שירות, או אפילו ביטול הזמנה. במרכז שירות הלקוחות הטלפוני של חברת באדגט יענו לכם נציגי שירות לקוחות, שהם למעשה אלו שיסייעו לכם לקבל את השירות המגיע לכם מהחברה. מוקד שירות הלקוחות מיועד הן ללקוחות הקיימים של הרשת והן ללקוחות ומתעניינים חדשים.

באדגט – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של באדגט מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון
אתר האינטרנט של חברת באדגט בכתובתו http://www.budget.co.il/contactup.asp?t=1&l=1, מציע ללקוחות החברה להזמין את שירותי הרכב השונים מבלי הצורך בכלל להתקשר, ההזמנה היא נוחה ומקוונת וכך נוכל לשריין לעצמנו רכבים בארץ ובחו"ל במספר פעולות פשוטות. במידה ואתם מתעניינים ברכישת רכב, מומלץ מאוד בטרם תבחרו, להיכנס גם לעמוד המבצעים של החברה, שם תוכלו למצוא רכבים למכירה המוצעים במחירים ללא תחרות ובהנחה של עד 45% ממחיר הרכב, על פי המחירון העדכני שלו. במידה ולא תמצאו את מה שחיפשתם, תוכלו ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות של באדגט, כך גם תהיו מעורים יותר בשירותי החברה המוצעים ותוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות יותר.

טיפ שני – אל מוקד שירות הלקוחות של חברת באדגט כדאי מאוד להתקשר בשעות הבוקר המוקדמות, שכן בשעות אלה המוקד מקבל פחות שיחות באופן משמעותי, מאשר במהלך שעות הפעילות המאוחרות יותר, ולכן זמני ההמתנה קצרים יותר בצורה משמעותית.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם באדגט שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *