המראות ונחיתות נתב"ג מספר טלפון

המראות ונחיתות נתב"ג מספר טלפון

1900-72-4854
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 24/7
שישי: 24/7

המראות ונחיתות נתב"ג מספר טלפון – ערוצי שירות
נמל התעופה הבינלאומי על שמו של ראש הממשלה דוד בן גוריון הינו הנמל המרכזי במדינת ישראל. נמל התעופה, שהקמתו החלה בשנות השלושים, ממוקם במרכז הארץ. רשות שדות התעופה הוקמה כתאגיד סטטוטורי בשנות השבעים, ועם השנים, נמל התעופה התפתח במהירות, עד שבשנות ה – 90 ראתה הנהלת הרשות צורך בהקמת טרמינל נוסף וגדול יותר מטרמינל אחד הקיים.
כיום, טרמינל 3 משמש את ערוץ התעופה הבין לאומי, ובמקביל, טרמינל 1 משמש לערוץ התעופה הפנים ארצית ולטיסות בין לאומיות מופחתות שירות.
נמל התעופה הינו נמל מתקדם, המצויד במיטב האמצעים הטכנולוגיים ברמה בין לאומית. אחד הערכים החשובים המנחים את התנהלות רשות שדות התעופה הוא הנגשה אופטימלית של השירותים והמידע ללקוחות. בין היתר, מופעל קו מידע לעדכון מועדי ההמראות והנחיתות העדכניים של טיסות בנתב"ג.
לאיתור מידע על המראות ונחיתות בנתב"ג באמצעות הרשת: www.iaa.gov.il
מען למשלוח דואר: ת.ד 137 נמל תעופה בן-גוריון, 7015001
המראות ונחיתות נתב"ג מספר טלפון – מספר טלפון
מודיעין רשות שדות התעופה:
6663* או 03-9723333
לקבלת מידע על המראות ונחיתות יש לבחור בשלוחה מס' 1.
המידע נמסר באמצעות מידע אוטומטי, הזמין 24 שעות ביממה. לקבלת המידע, יש להקיש את מספר הטיסה, או לחילופין, ניתן להיעזר ברשימת הטיסות היוצאות והנכנסות.

המראות ונחיתות נתב"ג מספר טלפון – טיפ
חשוב לדעת כי מועדי ההמראות והנחיתות של מטוסים בנמל התעופה בן גוריון המופיעים במידע הטלפוני הינם של טיסות המיועדות להמריא או לנחות בשעות הקרובות בלבד.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם המראות ונחיתות נתב"ג מספר טלפון? ספרו לנו על חווית השירות.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *