אוניברסיטת בן גוריון טלפון

אוניברסיטת בן גוריון טלפון

1900-72-4847
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-16:00
שישי: לא ידוע.

אוניברסיטת בן גוריון טלפון – ערוצי שירות
אוניברסיטת בן-גוריון הממוקמת בנגב רואה לעצמה למטרה להגשים את חזונו של דוד בן גוריון – ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל, אשר הכיר ביכולתה של אוניברסיטה מתקדמת באזור הנגב להפרחת השממה באזור. מאז הוקמה האוניברסיטה ועד היום, אוניברסיטת בן גוריון עומדת במוקד התנופה והשינוי של אזור הנגב בפרט ושל מדינת ישראל בכלל. חברות בין לאומיות, גופים ציבוריים מגוונים, מרכזי מחקר מובילים ותעשיית ההיי-טק מעריכים את עוצמתה של האוניברסיטה הממוקמת במרכז הקדמה, החדשנות והידע, ועל כן, יוצרים שיתופי פעולה עם האוניברסיטה לצורך הקמת פרויקטים משותפים ומיזמים ייחודיים במגוון תחומים. האוניברסיטה, האמונה על מקצועיות בלתי מתפשרת, על מחויבות למעורבות חברתית, ועל מחויבות לשיפור איכות הסביבה ואיכות החיים, מהווה מוקד משיכה לסטודנטים מצטיינים ולחוקרים מרחבי הארץ והעולם, שהינם יוזמתיים, בעלי מעוף, מצפון חברתי מפותח, ושאיפה למעורבות אזרחית, אשר נוטלים חלק בהמשך דרכם בהנהגה במגוון תחומים.

באתר האוניברסיטה בכתובת http://in.bgu.ac.il/ ניתן לקבל מידע פרטני אודות תכניות הלימודים באוניברסיטה, יעוץ לימודים, הרשמה וקבלה, תכניות למצטיינים, מלגות ופרסים, חיי החברה, מעורבות חברתית, מעונות הסטודנטים, מידע אישי ובדיקת מצב הרשמה, מידע על ההליך לאחר קבלה, ידיעון וטפסים שימושיים, דרכי הגעה, סטודנטים בין לאומיים, ועוד. כמו כן, ניתן לקבל מידע אודות מחקר ופיתוח, קשרים אקדמיים בינלאומיים, יחידות מנהלה, הקמפוס והקהילה, שירותי מחשוב, ספריות וארכיונים, האוניברסיטה בתקשורת, תארים, מידע לעתודאים, מידע לאנשי קבע, תעודת הוראה, לימודי חוץ והשתלמויות, לימודים קדם-אקדמיים, אפשרויות שילוב בין מחלקות, בדיקת סיכויי קבלה, מידע אודות קביעת פגישת יעוץ והכוונה אישית ללימודים, מידע אודות מפגשי מתקבלים וימי אוריינטציה, ועוד.
קבלת קהל במדור רישום: בימים א' – ה' בין השעות 13:00 – 10:00
לפניות בכתב: אוניברסיטת בן גוריון בנגב, מדור רישום, ת.ד. 653 באר שבע 8410501

אוניברסיטת בן גוריון טלפון – מספר טלפון
– מוקד מידע ושירות טלפוני: 08-6461600
שעות פעילות המוקד בימים: א' – ה' בין השעות 08:30 עד 17:00
– פקס במדור רישום: 6472968 – 08
– פקס במוקד המידע: 6461026 – 08
– מספרי טלפון ראשיים של האוניברסיטה
08-6461111
08-6472111
מספר מקוצר (מקווי בזק בלבד) 6999*
– לפרטים על קורסים ומידע נוסף:
המרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ, בנין סם גורובוי (30), קומת קרקע, חדר 3, קמפוס מרקוס.
טלפון: 08-6472626
פקס: 08-6477386
מייל [email protected]
– ניתן לקבל באתר מידע על מספרי טלפון פנימיים באוניברסיטה.

אוניברסיטת בן גוריון טלפון – טיפ
באתר הרשמי של אוניברסיטת בן גוריון עומד לרשותכם מידע מפורט ומקיף במגוון נושאים. מומלץ להיעזר באתר לצורך קבלת מידע, ולחסוך בזמן יקר

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם אוניברסיטת בן גוריון טלפון? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *