אוניברסיטת בר אילן טלפון

אוניברסיטת בר אילן טלפון

1900-72-4844
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-18:30
שישי: לא ידוע.

אוניברסיטת בר אילן טלפון – ערוצי שירות
אוניברסיטת בר אילן, הממוקמת ברמת גן, מציעה מגוון מסלולי לימוד מתקדמים, במסגרת מרכזי מחקר, מחלקות ופקולטות מהמובילים בישראל. באוניברסיטת בר אילן מושם דגש רב על הרחבה של המחקר והלימודים, וזאת באמצעות הגדלה בולטת של מספר תלמידי האוניברסיטה, המתאפשרת בעזרת מלגות מגוונות, כמו מלגת נשיא, ועוד. מעבר לכך, במשך השנים פותחו על ידי אוניברסיטת בר אילן מבחר תכניות ייחודיות להעמקת המחקר וההוראה בתחומי מדע חשובים, כמו רפואה, ננו-טכנולוגיה, ביולוגיה חישובית, ביוטכנולוגיה, ועוד.

האוניברסיטה רכשה לעצמה שם עולמי כמוסד מחקר מוביל מהשורה הראשונה בעולם, ולזכותה נזקפים הישגים רבי משמעות במבחר תחומים, כמו תולדות ארץ ישראל וארכיאולוגיה, ננוטכנולוגיה, פיזיקה, הנדסה, ועוד. האוניברסיטה מציעה מגוון מסלולי מחקר ואקדמיה, כולל מסלולים המציעים חינוך והעשרה בתחומי המסורת היהודית. לאורך השנים, שומרת האוניברסיטה בקפדנות על רמת אקדמיה ומחקר גבוהה בהתאם לסטנדרטים בין לאומיים, ומספקת לסטודנטים את האופציה להגיע ליעדים האקדמיים בהם בחרו בדרך המשלבת מקצועיות לצד אווירה מסורתית, והיא מתייחדת בעובדה שהיא מאפשרת השגת יעדים אקדמיים לצד חינוך למורשת היהודית.

מרקם הסטודנטים הלומדים באוניברסיטה עשיר, ומשלב מיזוג של דתות ותרבויות, ובכך תורם לדו קיום ולסובלנות.
בשנים האחרונות, אוניברסיטת בר-אילן קולטת לשורותיה עשרות מדענים וחוקרים צעירים מישראל ומחוצה לה, וזאת במטרה לקדם הישגים בתחומי מדע שונים, כמו מדעי הסביבה, מדעי המוח, ביולוגיה ימית, רפואה, ועוד.
באתר המחקר והפיתוח של אוניברסיטת בר אילן ניתן לקבל מידע מקיף אודות תחומי המחקר והפיתוח באוניברסיטה, לבקש מימון למחקרים, ועוד. באתר זה ניתן אף לצפות בהצעות של חברת בר-אילן למחקר ופיתוח אודות מחקרים יישומיים המיועדים לשימוש בתעשייה.

באתר האוניברסיטה בכתובת http://www1.biu.ac.il/ ניתן לקבל מידע רב ומקיף במגוון נושאים, כמו פקולטות ומחלקות, מדע ומחקר, ספריות והוצאות לאור, זהות יהודית, למען הקהילה, שרותי תקשוב, מידע למתעניינים, סטודנטים, סגל ידידים, תלמידי חו"ל, בוגרים, לוח אירועים, מכרזים, דרושים, מפת הקמפוס, קמפוס ירוק, ועוד. כמו כן, ניתן לקבל מידע על בית הספר ללימודים מתקדמים, תואר ראשון, הפקולטה לרפואה, מחלקות מרכזי מחקר וקתדראות, הוראה מתוקשבת, מנהל המכללות האקדמיות, מכינות קדם אקדמיות, תכניות לתלמידים מחו"ל, ומידע אודות נושאים רלוונטיים רבים נוספים.
בנושאים כמו סטטוס לימודים, קבלה ללימודים, תכניות לימודים, שכר לימוד, בחינות וציונים, סיום לימודים, סיסמאות למערכת המידע האישי ועוד, מומלץ לפנות באמצעות מערכת המידע האוטומטית ISQ בדף הבית של מנהל הסטודנטים בכתובת http://stuad.biu.ac.il/.
כמו כן, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות באמצעות טופס מקוון העומד לרשותכם באתר האוניברסיטה.
מען: אוניברסיטת בר-אילן רמת-גן מיקוד 5290002 כתובת: רחוב מקס ואנה ווב רמת גן
אוניברסיטת בר אילן טלפון – מספר טלפון
טלפון מרכזייה: 03-5318111
מוקד שרות ומידע: 9392*

אוניברסיטת בר אילן טלפון – טיפ
באתר האוניברסיטה ניתן לקבל מידע מקיף וליצור קשר עם נציגי השירות. מומלץ לנצל את אופציית השירות המקוונת, ולחסוך זמן יקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם אוניברסיטת בר אילן טלפון? ספרו לנו על חווית השירות.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *