אוויס שירות לקוחות

אוויס שירות לקוחות

1900-72-4782
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:00-18:00
שישי: 08:00-14:00

אוויס – סקירה כללית
אוויס הינה חברה המעניקה שירותי רכב בישראל. חברת אוויס קיימת מתחילת שנות השישים והיא מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי רכב. בין השירותים השונים אותם מציעה חברת אוויס נמצא את שירותי השכרת רכב, ליסינג מימוני או תפעולי לפי בחירתכם, מכירת רכבים יד שנייה ושירותי רכב נוספים. במידה ואתם מחפשים רכב, ולא משנה אם עבור טיול בחו"ל, השכרה בארץ, או בכלל רכישה או ליסינג, מומלץ להתקשר למוקד שירות הלקוחות של חברת אוויס לצורך קבלת הצעת מחיר.בכדי לקבל את אחד משירותי החברה תוכלו גם להיכנס לאתר האינטרנט של החברה זאת עוד בטרם תבחרו להתקשר ישירות למוקד שירות לקוחות אוויס. בנוסף ניתן לפנות גם לאחד מסניפי הרשת הפזורים בכל רחבי המדינה. ניתן לקבל שירותים כלקוחות פרטיים או כלקוחות עיסקיים.
אוויס שירות לקוחות – *2722

אוויס – שירות לקוחות
מוקד שירות לקוחות אוויס עומד לשירותכם במהלך שעות הפעילות והן בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30 – 17:00. בימי שישי וערבי חג המוקד הטלפוני של חברת אוויס יהיה פתוח בשעות 8:30 – 12:30. נציגי שירות לקוחות אוויס ישמחו לסייע לכם לקבל מענה על שאלות, כמו בקשת הצעת מחיר, תיאום פגישה בסניף, התעניינות לגביי רכבים המוצעים למכירה, השכרת רכב בארץ ובחו"ל והרשמה לשירותי הליסינג השונים, שמציעה חברת אוויס. חשיבות מוקד שירות לקוחות היא תמיד גבוהה, אך בחברת שירותי רכב היא חשובה אפילו יותר. מוקד שירות הלקוחות של אוויס לא רק נותן שירות והצעות מחיר ללקוחות חדשים, אלא מעניק שירותי חירום ותמיכה גם ללקוחות הקיימים, שהם למעשה משתמשים פעילים ברכבי החברה. מכיוון שמדובר ברכבים, חשיבות שירות הלקוחות הוא אפילו גבוה יותר, משום שמדובר בבטיחות הלקוחות ובהצלחת חווית הנסיעה עבורם. לכן חשוב ששירות הלקוחות ייתן תמיכה אמיתית ללקוחות החברה.

אוויס – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של אוויס מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – בכל הקשור לתחום השכרת רכבים בארץ ובחו"ל, לתזמון ישנה חשיבות גבוהה. לרוב אנחנו נוטים לחשוב שאם נחכה לרגע האחרון המחיר יהיה נמוך באופן משמעותי, אך למעשה בתחום השכרת הרכבים המצב הפוך לחלוטין. כאשר אנחנו מחכים לרגע האחרון בהשכרת רכבים, לרוב נשלם סכום גבוה יותר, זאת מהסיבה שלא תמיד הרכב שנרצה יהיה פנוי ולעיתים נצטרך להשתדרג ומכך גם לשלם יותר. בנוסף למרות שתמיד אומרים לנו שבחו"ל זול יותר, בתחום הרכבים דווקא הרבה יותר זול להזמין מראש מהארץ, ולא לחכות שננחת ביעדנו.

טיפ שני – אל מוקד שירות לקוחות אוויס מומלץ להתקשר בשעות הבוקר המוקדמות. בשעות הבוקר עוד תוכלו אולי לשריין לכם רכב לאותו היום, או לקבל שירות מהיר מנציג שירות.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם אוויס שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *