אלטשולר שחם שירות לקוחות

אלטשולר שחם שירות לקוחות

1900-72-4830
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

אלטשולר שחם שירות לקוחות – ערוצי שירות
בית ההשקעות אלטשולר שחם הינו אחד מבתי ההשקעות המצליחים והמובילים בשוק ההון הישראלי כיום. בית ההשקעות מאגד בתוכו קבוצה של חברות שהראשונה מתוכן נוסדה בראשית שנות התשעים על ידי גילעד אלטשולר וקלמן שחם.
בית ההשקעות אלטשולר שחם מנהל מגוון רחב של תיקי השקעות, קרנות השתלמות, קופות גמל, קרנות נאמנות וקרנות פנסיה בהיקף כספי של כ-63 מיליארד ₪, והמטרה העומדת לפניו לכל אורך הדרך היא להשיג עבור הלקוחות את התשואה הטובה ביותר.
המתווה הייחודי של אלטשולר שחם לכבישת שוק ההון מבוססת על מקצועיות, יצירתיות וערכיות, על מצוינות בלתי מתפשרת, על התחדשות מתמדת ועל התאמה אופטימלית לשינויי מצב בשוק ההון. במקביל, בית ההשקעות חותר לאיתור מידי של חוסר שיווי משקל בין החלופות הפיננסיות ולקבלת החלטות ההשקעה הנכונות בעיתוי המתאים ביותר.

אלטשולר שחם מתחייבים לפעול להשגת התשואות המיטביות ללקוחותיו בכל נקודת זמן, תוך שמירה על הגינות, אמינות ושקיפות מקסימלית. כמו כן, אלטשולר שחם שואפים לשפר ללא הרף את איכות שירות הלקוחות של בית ההשקעות. החברה מחויבת לשמירה על הסביבה ולטיפוח הקהילה, ומייצרת עבור עובדיה סביבת עבודה חמה ומקצועית.
כיום נמנים על לקוחות בית ההשקעות עשרות אלפי לקוחות שבחרו להפקיד את כספם בידיים טובות, ולנהל באמצעות אלטשולר שחם תיקים, קרנות נאמנות וקופות גמל. בית ההשקעות מפעיל שיתופי פעולה עם יועצים בנקאיים, סוכנים ומעסיקים, ומעניק להם שירות אופטימלי כמיטב המסורת של בית ההשקעות.

בין מגוון ערוצי השירות של בית ההשקעות:
– שירות טלפוני לקבלת מידע ולביצוע פעולות.
– שירותי שיווק באופן טלפוני או פרונטאלי
– מתן סקירות מקצועיות על שוק ההון
– מתן דיווחים על-פי צורך ו/או על פי דין
– ועוד.
באתר החברה בכתובת www.as-invest.co.il ניתן לקבל מידע מפורט על מוצרי החברה ושירותיה, וליצור קשר עם נציגי השירות. כמו כן, ניתן ליצור קשר לקבלת שירות באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת: [email protected] או בדואר, בכתובת: הברזל 19 א' רמת החייל ת"א 6971026.

אלטשולר שחם שירות לקוחות – מספר טלפון
– טלפון: 5054*
שעות פעילות: בימים א' – ה' בשעות 08:30-18:00
– פקס: 073-2462700

אלטשולר שחם שירות לקוחות – טיפ
נציגי השירות של אלטשולר שחם עומדים לרשותכם, למתן שירות אופטימלי המותאם לצרכיכם הפיננסיים באופן הספציפי ביותר. אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי השירות לקבלת שירות אישי לכל אורך הדרך.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם אלטשולר שחם שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *