אוניברסיטת אריאל בשומרון טלפון

אוניברסיטת אריאל בשומרון טלפון

1900-72-4843
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': לא ידוע.
שישי: לא ידוע.

אוניברסיטת אריאל טלפון – ערוצי שירות
אוניברסיטת אריאל נוסדה לפני למעלה משלושה עשורים, ועל שורות תלמידיה נמנים כיום כ – 13,000 סטודנטים, אשר חלקם הארי משתתף בתכניות הלימוד המגוונות לתואר ראשון ולתואר שני. יתר התלמידים לומדים לתואר הנדסאי במסגרת המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה או לומדים במסגרת המרכז ללימודים קדם אקדמיים. מעבר לכך, אוניברסיטת אריאל אף מפעילה בתל אביב יחידה ללימודי חוץ והמשך.
במסגרת אוניברסיטת אריאל פועלים כיום למעלה מ – 250 מדענים מובילים בתחומם, כאשר כשבעים מתוכם הינם פרופסורים מלומדים אשר משלבים במהלך עבודתם מחקר לצד הוראה במגוון תחומים, כמו לימודי הסביבה, רעידות אדמה, אלקטרו-אופטיקה, רובוטיקה ונושאים רבים אחרים.
באתר הבית של האוניברסיטה ניתן לקבל מידע שימושי מלא ומפורט, אודות האוניברסיטה, מסלולי הלימוד השונים, תארים, שירותים לסטודנטים, חיי הקמפוס, ועוד, כשהתוכן מוצג באופן ידידותי למשתמש וקל לניתוב. כמו כן, באתר ניתן למצוא את פרטי ההתקשרות של כל אחת ממחלקות האוניברסיטה, לוחות שימושיים, ועוד.
אוניברסיטת אריאל מציעה מגוון ערוצי שירות נוחים, לרווחת הסטודנטים והמתעניינים.
– באתר הבית של האוניברסיטה בכתובת http://www.ariel.ac.il/ ניתן לקבל את כל המידע הדרוש וליצור קשר בקלות וביעילות עם נציגי השירות.
– דואר: אוניברסיטת אריאל בשומרון – 40700
– מוקדי מידע טלפוני
– צ'אט אונליין באתר
אוניברסיטת אריאל טלפון – מספר טלפון
– מרכז המידע הטלפוני:
1-800-660-660
– ליצירת קשר עם מדור שכר לימוד
03-9066-200
– ליצירת קשר עם מדור הסיוע:
03-9066159
– ליצירת קשר עם מדור הרישום והקבלה:
03-9066-146

אוניברסיטת אריאל טלפון – טיפ
אוניברסיטת אריאל מציעה קבלת שירות באופן היעיל והמהיר ביותר באמצעות האתר. דרך זו מאפשרת קבלת אינפורמציה רחבה ומגוונת ויצירת קשר עם יחידות שונות באוניברסיטה, ללא כל צורך בהמתנה לנציגי השירות במוקדים הטלפוניים השונים. מומלץ ביותר לנצל את האתר הידידותי והנוח העומד לרשותכם ולחפש את המידע הדרוש לכם באופן עצמאי. כמו כן, מומלץ לפנות אל נציגי השירות בכל שאלה או בקשה באמצעות האתר או באמצעות הדואר האלקטרוני, ולחסוך בזמן יקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם אוניברסיטת אריאל בשומרון טלפון? ספרו לנו על חווית השירות.


אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *