אמישראגז טלפון

אמישראגז טלפון

1900-72-4784
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 08:30-15:30
שישי: לא ידוע.

אמישראגז טלפון – ערוצי שירות
אמישראגז – החברה האמריקאית ישראלית לגז בע"מ הוקמה בשנת 1949 ומשמשת כאחת מספקיות הגז המובילות בישראל. אמישראגז נוטלת חלק משמעותי בפיתוח של רמת החיים הישראלית ובפיתוח עוצמתה הכלכלית של המדינה, כשהיא משמשת כספקית האנרגיה למבחר תחומים, כמו חקלאות, תיירות, מסעדות, מכוניות, בתי חולים, תעשייה ובית, ובכך, מקיפה את מרבית תחומי החיים של תושבי ישראל. חברת אמישראגז עושה שימוש בגפ"מ (גז פחמימני מעובה) שהינו מקור אנרגיה נקי, התורם לשמירה על איכות הסביבה. גז זה איננו מחלחל למעמקי האדמה, כמו סוגי דלק רבים אחרים, ואיננו גורם לזיהומה. בעירת גז זה משופרת משל סוגי גז אחרים, והוא זוכה לביקוש רב בישראל ובעולם, במגוון תחומים. בחברת אמישראגז, הלקוח ממוקם תמיד במרכז העשייה של החברה, וזאת באמצעות אספקת גז במכלים ללקוחות. כיום, מאות אלפי בתי אב בישראל נהנים מאספקת גז בטוחה וסדירה באמצעות מכלים או באמצעות מערכות גז מרכזי מתקדמות. החברה מספקת שירות ללקוחותיה לכל אורך היממה, ומעמידה לרשותם שלושה מפעלי מילוי, כמו גם שירותי אחסון וייבוא מפותחים. סניפי החברה ממוקמים בפרישה ארצית נרחבת, ומוקד החירום שלה מאויש במשך 24 שעות ביממה.

באתר הרשמי של חברת אמישראגז בכתובת – http://www.amisragas.co.il/ ניתן לקבל מידע מקיף ומפורט על מגוון מוצרי ושירותי החברה, ולאתר את סניף אמישראגז הקרוב למקום מגוריכם. בין היתר, ניתן לקבל מידע על מחממי מים, על מוצרי קמפינג, על דודי שמש, על בטיחות, על קמינים, ועוד. כמו כן, ניתן לבצע באתר מגוון פעולות, כמו תשלום חשבונות גז, הזמנת מכלי גז, ועוד. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם נציגי השירות של החברה באמצעות טופס מקוון באתר.

אמישראגז טלפון – מספר טלפון
– מוקד המידע הארצי של אמישראגז עומד לרשותכם בטלפון:
1-700-701-702
המוקד פעיל בימים א' – ה' בין השעות 05.00 – 08.00
בימי שישי ובערבי חג המוקד פעיל בין השעות 13.00 – 08.00
– מוקד חירום עומד לרשותכם בטלפון:
03-6417274
– לפניות אודות ליקויים במוצרים או בשירות ניתן לפנות לטלפון:
1-800-379-777
המוקד פעיל בימים א' – ה' בין השעות 15.30 – 08.30
– להזמנת גז בצובר במרכז ובדרום : 03-7281326
– להזמנת גז בצובר בצפון : 04-8521438
– לפניות באמצעות הדואר האלקטרוני: [email protected] ( דואר אלקטרוני זה איננו מיועד למקרים של דליפת גז או כאשר יש צורך בשירות דחוף)
חשוב: במקרה של דליפת גז יש לפנות מידית אל הסניף המשרת אתכם, ומחוץ לשעות הפעילות יש לפנות למוקד החירום.

אמישראגז שירות לקוחות – טיפ
באתר הבית של חברת אמישראגז עומדות לרשותכם מגוון אופציות נגישות ויעילות לקבלת שירות ולביצוע פעולות. מומלץ לנצל אופציה זו ולחסוך בזמן יקר.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם אמישראגז טלפון? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *