אמריקן אקספרס שירות לקוחות

אמריקן אקספרס שירות לקוחות

1900-72-4761
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 8:30 - 20:00
שישי: לא ידוע.

אמריקן אקספרס שירות לקוחות
אמריקן אקספרס הינה חברה בינלאומית המספקת ללקוחותיה שירותים בתחום כרטיסי האשראי. אמריקן אקספרס נחשבת לאחד המותגים המובילים בעולם, כשלה מעל 2200 נציגויות בכל קצוות תבל. במסגרת פעילותה, מפעילה החברה מועדוני לקוחות לכמה קהלי יעד, בין היתר: אדריכלים ומהנדסים, בוגרי הפקולטה לניהול, בוגרי הטכניון, מנויי רשת סטודיו C, חברי ועובדי "מכבי שירותי בריאות" ועוד. הצטרפות למועדון הלקוחות מאפשרת מכלול הטבות והנחות במגוון בתי עסק.

אמריקן אקספרס שירות לקוחות – ערוצי שירות
אמריקן אקספרס מאפשרת ללקוחותיה ליצור קשר ולקבל מידע לגבי הפעילויות השונות בכמה אופנים:
– ערוץ השירות המרכזי, המכיל מידע רב אודות פעילות אמריקן אקספרס הינו אתר האינטרנט בכתובת: www.americanexpress.co.il. באתר ניתן לקבל מידע אודות כרטיסי אשראי, מידע אודות הטבות ומבצעים לחברי המועדון, מידע לנוסעים לחו"ל, מסגרות משתלמות לאשראי, מידע לחברות ותאגידים, טלפונים חשובים, נציג שירות ווירטואלי ואפשרות לשלוח פניה באמצעות טופס מקוון. בנוסף, ניתן להיכנס ל"אזור האישי" באתר ולצפות בעדכונים אונליין בנוגע לחשבון.
– בנוסף למידע באתר האינטרנט, אמריקן אקספרס מפעילה לטובת הלקוחות מגוון מוקדי שירות טלפוניים: מוקד ברורים בנושא הטבות, קווי שירות למחזיקים כרטיסי אשראי מסוגים שונים, תמיכה טכנית באינטרנט, קו סיוע חירום ועוד.
– בכל שאלה או פניה ניתן לפנות למחלקה לפניות הציבור בכתובת: אמריקן אקספרס בע"מ, רח' המסגר 40, ת"ד 62030, תל אביב 6162001, או באמצעות הפקס שמספרו: 03-636426. במידה וברצונכם לקבל תשובה אישית יש לציין בכתב גם את השם המלא ופרטי ההתקשרות.

אמריקן אקספרס שירות לקוחות – טלפונים ושעות פעילות
– שעות קבלת קהל במשרדי החברה, בימים א'- ה' בין השעות 08:30-16:00 ובימי ו' בין השעות 08:00-12:00. קבלת הקהל מתקיימת ברח' המסגר 40, תל אביב.
– קו שירות הלקוחות לבירורים בנושא הטבות פעיל בימים א', ג', ד' בין השעות 08:30-17:00 ובימי ב' וה' בין השעות 08:30-16:00 בטלפון: 03-6364470.
– מוקד תמיכה טכנית לשירותי האינטרנט פעיל בימים א', ג', ד' בין השעות 08:30-17:00 ובימי ב' וה' בין השעות 08:30-16:00 בטלפון: 03-6364292.
– מוקד מרכזי לשירות לקוחות פעיל בימים א'- ה' בין השעות 08:00-17:00 בטלפון 2639*.

אמריקן אקספרס שירות לקוחות – טיפים שימושיים
טיפ ראשון: מומלץ להוריד את אפליקציית אמריקן אקספרס למשתמשי אייפון ואנדרואיד ולנהל את חשבונכם מכל מקום ובכל זמן. להורדת האפליקציה יש ללחוץ על הקישור המתאים באתר האינטרנט.
טיפ שני: בעל עסק? רק באמריקן אקספרס בעלי עסקים יכולים ליהנות ממגוון הנחות קבועות המוזילות באופן משמעותי את ההוצאות השוטפות. לדוגמא: הנחות בזק"ש (רשת למוצרי חשמל ביתיים), הנחות בשירותי תרגום, הנחות ברימון שליחויות, הנחות ברכישת תוכנות לניהול העסק ועוד. כמו כן, באתר האינטרנט ניתן למצוא מגוון שירותים לבעלי עסקים המסייעים בניהול העסק באופן שוטף.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם אמריקן אקספרס שירות לקוחות? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

One Response to אמריקן אקספרס שירות לקוחות

  1. מאת ג'קי דהן:

    שרות גרוע ביותר ואני עדייןלא קיבלתי שרות. כל היום אני איתכם על הקו ומנתקים. אני הולך לבטל את הכרטיס חד צדדי אחרי שאני יבדוק את הבעיה בחשבון שלי
    תודה השרות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *