ערוץ הקניות טלפון

ערוץ הקניות טלפון

1900-72-4820
לקבלת נציג והשתתפות בהצבעה לדירוג שירות הספק חייגו
מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר שלכם.
לפניכם מידע על זמינות המוקד של מספר טלפון זה.

ימי ושעות פעילות המוקד
ימים א'-ה': 24/7
שישי: 24/7

ערוץ הקניות – סקירה כללית
ערוץ הקניות, או בשמו השני ערוץ 21, הוא ערוץ טלוויזיה ייחודי המציע לצופים בו לרכוש מוצרים במחירים ייחודיים מבלי לצאת מהבית. כיום יש מגוון רחב של דרכים לבצע קניות, באמצעות רשת האינטרנט, או ערוץ הקניות וכבר לא צריך לצאת מהבית, לבזבז דלק, למצוא חניה ולעמוד בתורים. מהיום קונים בצורה פשוטה מהבית. היתרון היחסי של קנייה באמצעות ערוץ הקניות טלפון, היא שתקבלו מענה אנושי לכל שאלותיכם, מה שחסר לנו ברשת האינטרנט. פירוט על המוצר תוכלו לקבל און ליין באמצעות ערוץ הטלויזיה הייחודי, שמציג את המוצרים המוצעים למכירה, באופן מקיף ויסודי. יתרון נוסף הוא המחיר. מחירי המוצרים בערוץ הקניות יהיו לרוב זולים בצורה משמעותית, מאשר בכל מקום אחר בארץ או בחו"ל. את המוצר כמובן תקבלו עד הבית במשלוח מיוחד, בנוסף לאחריות מלאה ואפשרות להתחרט ולהחזיר את המוצר ללא תוספת תשלום. כדי ליצור קשר עם שירות הלקוחות או מוקד המכירות, עליכם להתקשר לערוץ הקניות טלפון.
ערות הקניות טלפון מוקד שירות לקוחות – 1-800-210021.

ערוץ הקניות – מספר טלפון
ערוץ הקניות טלפון שירות הלקוחות פועל וזמין עבורכם בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע למעט יום שבת. ניתן ליצור קשר עם מספר טלפון של מוקד ערוץ הקניות בכל שאלה בנוגע למוצר מסויים שהוצג בערוץ ומוצע למכירה, התעניינות לגביי הסדרי התשלומים השונים, רכישה ואף בנושאים של שירות לקוחות עבור מוצר שלא לשביעות רצונכם או תקלה במוצר שהגיע, שאלות לגביי המשלוח וכו'. בכל שאלה או פנייה מומלץ ליצור קשר ישיר עם מוקד טלפון ערוץ הקניות. מספר טלפון ערוץ הקניות זמין עבורכם בכל שעות היממה, כאשר הטלפנים תמיד מעודכנים בתוכן המשודר באותה העת בערוץ הקניות ויוכלו למסור לכם את כלל המידע הדרוש לכם על המוצר המשודר, לגביו אתם מתעניינים.

ערוץ הקניות – טיפ
בטרם תפנו לטלפון של ערוץ הקניות מומלץ להכיר את הטיפים הבאים:

טיפ ראשון – אומנם ערוץ הקניות ידוע בהיותו ערוץ טלויזייה ותיק, אשר מציע לרכישה מגוון רחב של מוצרים, שמוצגים באופן נרחב בערוץ הייעודי ומאפשרים רכישה דרך מספר הטלפון של ערוץ הקניות, אך לא רבים יודעים שיש לערוץ הקניות גם אתר אינטרנט פעיל ונוח לתפעול, בו תוכלו לרכוש את כל המוצרים המוצעים גם בערוץ הטלויזיה בזריזות ובקלילות וזאת אפילו מבלי לצאת מהבית, או להתקשר לטלפון של מוקד טלפוני ערוץ הקניות. לכן במידה ואתם בטוחים במוצר שאתם בוחרים רכשו אותו באתר בקלות וביעילות.

טיפ שני – ערוץ הקניות טלפון מוקד שירות הלקוחות אומנם זמין בכל שעות היממה, אך השעות הטובות ביותר, בהן תמתינו את הזמן הקצר ביותר על הקו, הן שעות הצהריים.

אנא דרגו את רמת השירות שקיבלתם

הכניסו את מספר הטלפון שלכם:

דרגו בבקשה את רמת השירות

Rate this post


שתף את חווית השירות שלך עם אחרים!
שתף דרך פייסבוק שתף דרך טוויטר שתף דרך גוגל פלוס שתף דרך לינקדאין

יצרתם קשר עם ערוץ הקניות טלפון? ספרו לנו על חווית השירות.

אופן השתתפות בהצבעה לדירוג ספקי השירות:

תודה שבחרתם להתקשר באמצעות האתר שלנו להשתתפות בהצבעה ודרוג של רמת השירות. באמצעות הצבעתכם תשפיעו ותסייעו לשיפור רמת השירות של ספקי השירות בישראל כדי שכל לקוח יוכל לצפות בסקר האיכות כללי של נותני השירותים בישראל ולהפיק ממנו את מרב התועלת בבחירת ספק שירות חדש. לצורך דירוג רמת שירות של ספקי השירות, הספרה 1 מסמלת את השירות הטוב ביותר והספרה 5 מסמלת השירות הגרוע ביותר. רק המתקשרים באמצעות מספר הגישה של האתר שלנו יכולים לדרג את רמת השירות והבחירה מתבצעת על פי שיקול דעתכם הבלעדי ובהתאם להתרשמותכם מטיב השירות אותו קיבלתם.

One Response to ערוץ הקניות טלפון

  1. מאת חני בר:

    קניתי ארגז איחסון וסל כביסה באמצעות אתר האינטרנט.טרם קיבלתי את סל הכביסה. כחודש וחצי לאחר קנית המוצר. לאחר ששלחתי מספר הודעות ושבו אלי נציגות טלפוניות טרם קבלתי את סל הכביסה למרות שאיפשרתי הארכת זמן קבלת מוצר -עוד שבועיים. גם זיכוי לא קבלתי למרות ההודעות הנישנות ולמרות ששלחתי טופס הצהרה. כעת אני ממתינה (נכון לרגע זה כחצי שעה על הקו והיד עוד נטויה),זמן רב למתן תשובה. בקשתי אחראית ולא נציגה. אף אחד לא מעביר אותי ו"מיבשים" אותי על הקו. חוית שירות ותודעת שירות גרועה. נציגה חזרה בעבר אך לא טיפלה בנושא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *